Wednesday, 30 September 2020|چهارشنبه، 9 مهر، 1399|يا حي و يا قيوم|افراد آنلاین: 30 نفر

فال امروز جمعه 13 دی 1398

تاریخ انتشار: جمعه، 13 دي، 1398 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی سرشار از انگیزه و انرژی را آغاز خواهید کرد. در این سال لحظه‌ای از رویاپردازی دست برندارید و با تمام قوا سعی در تحقق رؤیاهای بلندپروازانه خود داشته باشید. در ماه فروردین با فرد یا افراد جدیدی آشنا خواهید شد، این آشنایی زمینه‌ای برای رفاقتی بلندمدت را میان شما و این افراد فراهم خواهد کرد. مدت‌ها است سودای سفر به مکانی جذاب و باشکوه را در سر می‌پرورانید، اما موقعیت این سفر هرگز فراهم نشده است. در سال تولدتان بخت با شما یار است چرا که در اردیبهشت ماه سال آینده، شرایطی برای این سفر رویایی مهیا خواهد شد. این شرایط را به فال نیک بگیرید و خاطره‌انگیزترین مسافرتی که تاکنون داشته‌اید را تجربه کنید. تیر ماه سالی که از راه می‌رسد، زمان عاشقی شما است و اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، در این ماه عشقی سوزان را تجربه خواهید کرد. شهریور و مهر سال آینده، شلوغ‌ترین ماه‌های سال تولدتان به حساب می‌آیند. در این ماه‌ها لحظه‌ای از تلاش دست برندارید و فراموش نکنید که نابرده رنج، گنج میسر نمی‌شود. زحمت‌هایی که در سال تولدتان می‌کشید در ماه آبان سال آینده به بار خواهد نشست و در این ماه مزد تلاش‌های شبانه‌روزی خود را بدست خواهید آورد. سال تولدتان را با رؤیاهای درخشان و امید‌بخش شروع کرده‌اید و این سال را به گونه‌ای به پایان برسانید که به بیشتر این رؤیاها جامه عمل پوشانده باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اهمیتی به ارتقای مهارت‌های خود نمی‌دهید و این قضیه جلوی پیشرفت شما را گرفته است. امروز فرصتی برای ثبت‌نام در دوره‌های تخصصی فراهم خواهد شد. این فرصت را از دست ندهید و با افزایش دانش و تخصص خود، درهای موفقیت را باز کنید. روز خوبی به لحاظ مالی را در پیش ندارید و اگر حواس‌تان به فعالیت‌های مالی‌تان نباشد، ضرری هنگفت را تجربه خواهید کرد. اهل شوخی و خنده نیستید و کسی لبخند شما را ندیده است. چنین روحیه‌‌ای روی اعضای خانواده اثر نامناسبی گذاشته و اهل منزل از مشاهده چهره عبوس شما ناراحت هستند. امروز زمان آن فرا رسیده که این روحیه را کنار بگذارید و اجازه دهید دوستان و اعضای خانواده روی خوش شما را ببینند و از اکنون به بعد، همیشه شکوفه لبخند روی لبان‌تان جاری شود. زحمت‌هایی که در چند مدت گذشته کشیده‌اید، امروز به بار می‌نشیند و تلاش شما در پیش‌روی اطرافیان جلوه پیدا خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدت‌ها پیش پولی را برای انجام کاری سرمایه‌گذاری کرده‌اید، اما از این سرمایه‌گذاری تاکنون مبلغ چشمگیری عاید شما نشده است. امروز خبر خوشی از این سرمایه‌گذاری به دست شما خواهد رسید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز رفتاری غیر‌منتظره و عجیب دارد و به زمین و آسمان خرده می‌گیرد. چنین رفتاری را به روی عشق‌زندگی‌تان نیاورید و مطمئن باشید با‌گذشت زمان، دوباره عشق‌زندگی‌تان سرخوش و بامحبت خواهد شد. انسان مسئولیت‌پذیری هستید و مدتی است که احساس می‌کنید کمرتان در زیر بار مسئولیت‌های زندگی خم شده‌ است. این وضعیت را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و از آنها برای انجام مسئولیت‌ها و مشکلات زندگی کمک بخواهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان خوش‌فکری هستید و همیشه برای مشکلات راه‌حل‌های هوشمندانه‌ای پیدا می‌کنید، اما اخیراً گره‌ای در زندگی شما افتاده که هرچقدر فکر می‌کنید راهی برای حل آن پیدا نمی‌شود. در این شرایط به خودتان سخت نگیرید و مطمئن باشید راه‌چاره‌ای به ذهن‌ پویا و خلاق شما خواهد رسید و از این مخمصه رهایی پیدا می‌کنید. به شرکت در مهمانی رسمی یا جلسه کاری مهمی دعوت شده‌اید. در این مراسم حتماً حضور پیدا کنید، چرا که با افراد سرشناسی آشنا خواهید شد و این آشنایی زمینه موفقیت‌‌های بعدی شما را فراهم خواهد کرد. انسان سخت‌گیری هستید و همکاران شما در محل کار یا اعضای منزل برای این رفتار به شما خورده می‌گیرند. از امروز سخت‌گیری را کنار بگذارید و توقعات خود را از دیگران با توجه به توانایی‌های‌شان، متعادل کنید. اصلاً اهمیتی به گذر وقت و زمان نمی‌‌دهید و فراموش کرده‌اید که وقت طلا است. در نتیجه امروز تصمیم بگیرید که با مدیریت‌زمان و زمان‌‌بندی کارهای روزانه، قدر لحظه‌لحظه زندگی‌تان را بدانید. رفتاری ناشایست با همسر یا عشق‌زندگی‌تان انجام دا‌ده‌اید و به رغم اینکه ایشان از شما نارحت شده‌ است، امروز این رفتار را به روی شما نمی‌‌آورد و ثابت می‌کند که هنوز هم مانند همیشه عاشق شما است.

فـال روزانـه - Daily Omen

نگرشی منفی به زندگی دارید و مشکلات را همیشه بزرگ‌نمایی می‌کنید. این رویکرد چیزی به غیر از افسردگی و شکست در زندگی به دنبال ندارد. امروز به خودتان قول بدهید که دنیا را با عینک خوش‌بینی ببینید و تفکرات منفی را از ذهن‌تان بیرون کنید. مدتی است که برای دریافت وامی ثبت‌نام کرده‌اید، امروز قرعه به نام شما خواهد افتاد و با این وام مشکلات مالی‌تان را پوشش خواهید داد. کارها را به‌موقع انجام نمی‌‌دهید و این روحیه باعث شده تا همیشه کارهای عقب‌مانده زیادی روی دست‌ شما تلنبار شود. امروز فرصت خوبی است که این کارهای عقب‌مانده را انجام دهید و از فردا اجازه ندهید انجام کارها به تعویق بیافتد. امروز در محل کار یا منزل با مشکلی روبرو خواهید شد و انتظار دارید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان دست شما را در حل این مشکل بگیرید، اما عشق‌زندگی‌تان شما را در حل این مشکل تنها می‌گذارد و این قضیه زمینه دلخوری شما را فراهم خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

پولی به قرض کسی داده‌اید و امروز این پول وصول می‌شود و به لحاظ مالی مشکلی نخواهید داشت. فردی که بدخواه شما است، دائم پشت‌سرتان صفحه می‌گذارد و از هر فرصتی برای تخریب شخصیت شما بهره می‌گیرد. این فرد را شناسایی کنید و اجازه ندهید به راحتی با آبرو و حیثیت شما بازی کند. امروز با مشکلی در محل کار یا منزل روبرو خواهید شد، برای حل این مشکل، کاری از دست کسی بر نمی‌آيد و بهتر است به‌تنهایی آستین‌های‌تان را بالا بزنید و این مشکل را از سر راه بردارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش دارید و کارها سریع‌تر از چیزی که فکرش را بکنید انجام می‌شود. انسان محافظه‌کاری نیستید و در تصمیم‌های مالی بی‌گدار به آب می‌زنید. این روحیه امروز وضعیت مالی شما را به خطر خواهند انداخت، در نتیجه اگر قصد خرید یا انجام کارهای مالی را دارید، شش‌دانگ حواس‌تان را جمع کنید و جلوی ضرر و زیان مالی را بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید روی شما حساب می‌کند و امروز توقع انجام کاری مهم را از شما دارد. این کار را به هرقیمتی که شده انجام دهید و به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که بی‌دلیل به شما اعتماد نکرده است. مدتی است که تصمیم‌گرفته‌اید به انجام کارهای موردعلاقه‌تان بپردازید، اما این فرصت تاکنون دست نداده است. امروز فرصت خوبی دست می‌دهد تا از این موقعیت استفاده کنید و به انجام کارهای دلخواه‌تان مشغول شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

با کوچکترین چیزی از کوره در می‌روید و دعواو‌سرصدا راه می‌اندازید. این روحیه باعث شده تا در محل کار و زندگی، اطرفیان از شما گریزان باشند. امروز زمان خوبی است که فکری به حال این اخلاق بردارید و از امروز به بعد با تسلط بیشتر بر رفتارتان، اطرافیان را به خود جلب کنید. امروز بعد از ظهر به همسر یا عشق‌زندگی‌تان قول داده‌اید که با هم بیرون بروید و حسابی خوش بگذرانید، این شرایط مهیا خواهد شد و روزی عاشقانه و خاطره‌انگیز را پشت‌سر می‌گذارید. غصه‌ای در زندگی دارید و این غم شما را از درون آزار می‌دهد. چنین غم بزرگی را پیش خودتان نگذارید و با یکی از دوستان که سنگ‌صبورتان است، صحبت کنید و بار این غصه را زمین بگذارید. به لحاظ مالی موقعیتی خوش‌آتیه و آینده‌دار در پیش‌رو دارید، از این موقعیت کمال استفاده را ببرید چرا که در آینده چنین موقعیت‌هایی کمتر برای شما پیش خواهد آمد.

فـال روزانـه - Daily Omen

رازی سربه‌مهر در سینه دارید و این راز را می‌خواهید با همسر یا عشق‌زندگی‌تان در میان بگذارید. پیشنهاد می‌کنیم چنین راز مهمی را به ایشان نگویید چرا که بعضی از رازها بهتر است تا ابد سربه‌مهر باقی بماند. انسان پرتلاشی هستید و لحظه‌ای از کار و زحمت فروگذار نمی‌کنید. این روحیه باعث شده تا رسیدگی کمتری به اعضای خانواده داشته باشید و اهل منزل دلتنگ‌ شما شوند. امروز فرصتی دست می‌دهد تا جبران مافات کنید و زمان بیشتری در کنار خانواده باشید. در این زمان به آنها ثابت کنید که در کنار کار و تلاش، خانواده جایگاه ویژه‌ای در قلب و ذهن شما دارد. در محل کار یا همسایگی شما، فردی را میشناسید که احساس می‌کنید این فرد بدخواه شما است. امروز شرایطی پیش می‌آید و این فرد به شما ثابت می‌کند که از رفتار او سوء‌برداشت داشته‌اید و نه‌تنها بد شما را نمی‌خواهد، بلکه انسان خیرخواهی است و جویای صلاح و آرامش شما است. امروز خرجی برای اهل منزل باید انجام دهید، از انجام چنین هزینه‌هایی ناراحت نشوید و مطمئن باشید اعضای خانواده قدردان زحمت‌های شما هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خوبی را شروع کرده‌اید و به لحاظ سلامتی‌، احساس نشاط و شادابی می‌کنید. این روحیه را تا پایان شب حفظ کنید و کارها را سریع‌تر از همیشه انجام دهید. افق‌های تازه‌ای به لحاظ مالی در پیش روی شما قرار دارد، این شرایط را به فال نیک بگیرید و آینده‌ای سرشار از موفقیت را رقم بزنید. امروز از دوست یا فامیلی بسیار دور خبری فرخنده به دست شما خواهد رسید. این خبر خوشحالی شما و دیگر اعضای خانواده را به دنبال دارد، در نتیجه خبری که به دست شما رسیده را با اهل منزل به اشتراک بگذارید و لحظه‌های شادی را در کنار هم سپری کنید. مدتی است فردی که آشنایی زیادی از او ندارید، خودش را به شما نزدیک کرده است. این فرد قصد و نیت خیری ندارد و به دنبال ریختن آبروی شما است. امروز این فرد را شناسایی کنید و اجازه ندهید بیش از این، آبرویی که با هزارویک زحمت به دست آورده‌اید را تخریب کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌های خاصی برای شما چیده است و کاری خواهد کرد که خستگی‌های چند روز گذشته حسابی از تن شما بیرون رود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز صبح با خستگی و کوفتگی از خواب بلند شده‌اید و کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید. از آنجایی که فکر به انجام این کارها شما را خسته کرده است، امروز تصمیم بگیرید به هرقیمتی که شده کارهای عقب‌افتاده را به پایان برسانید. برنامه‌ای برای آینده ندارید و در زندگی احساس بلاتکلیفی می‌کنید. امروز با فردی سرشناس آشنا خواهید شد، پای صحبت این فرد بنشینید و از کوله‌بار تجربه‌های ایشان برای برنامه‌ریزی‌ آینده خود کمک بگیرید. علاقه‌ زیادی به حضور در جمع ندارید و تنهایی را ترجیح می‌دهید. امروز موقعیت خوبی فراهم می‌شود تا حسابی با خودتان خلوت کنید. مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان در گرفته است. اجازه ندهید این مشاجره ادامه پیدا کند و در اولین فرصت، از عشق‌زندگی‌تان دلجویی نمایید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدتی است قرار گذاشته‌اید وقتی را با یکی از دوستان قدیمی خود بگذرانید، امروز این فرصت مهیا خواهد شد تا با دوست قدیمی‌تان بنشینید و خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید. اهل پس‌انداز و صرفه‌جویی نیستید و این رویکرد وضعیت مالی شما را به خطر انداخته است و امروز پول چندانی ندارید. اجازه ندهید ولخرجی شرایط مالی شما را تهدید کند و از امروز به بعد، با پس‌انداز، به لحاظ مالی آینده‌ای باثبات را رقم بزنید. عازم سفری کوتاه هستید، این سفر را به فال نیک بگیرید تا برای مدتی هم که شده از شلوغی و روزمرگی‌های زندگی کناره بگیرید و حسابی خوش بگذرانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان گرفتار بستر بیماری شده و حال و روز خوشی ندارد. در نتیجه امروز وقتی را برای پرستاری از عشق‌زندگی‌تان کنار بگذارید و به ایشان ثابت کنید که در غم و شادی در کنارش هستید. در محل کار یا منزل، کار مهمی به شما واگذار خواهد شد، این کار را با جدیت تمام انجام دهید و مطمئن باشید پیشرفت شما در گروه انجام موفقیت‌آمیز این کار نهفته است.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز را با نگرانی و اضطراب‌های بی‌مورد شروع کرده‌اید، اجازه ندهید این نگرانی‌ها روز شما را خراب کند و به جای اینکه بی‌دلیل نگران و مضطرب باشید، با اعتماد‌به‌نفس بیشتری به زندگی نگاه کنید و مطمئن باشید مشکلی نیست که شما در انجام آن ناتوان باشید. امروز یکی از همکاران یا همسایه‌ها، کار خوشایندی برای شما انجام می‌دهد که اصلاً توقع انجام چنین کاری را نداشتید. این کار پسندیده را پیش‌ خودتان نگذارید و به دنبال موقعیتی برای جبران آن باشید. مشکلات مالی امان شما را بریده و چاره‌ای برای افزایش درآمد پیدا نمی‌کنید، در چنین شرایطی پای صحبت بزرگان فامیل بنشینید، مطمئن باشید بزرگان فامیل تجربه‌هایی ارزشمندی برای افزایش درآمد با شما درمیان خواهند گذاشت.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

حمله تند و تیز بهنوش بختیاری به سحر زکریا + عکسحمله تند و تیز بهنوش بختیاری به سحر زکریا + عکسعباس جوانمرد درگذشت + واکنش اصغر فرهادیعباس جوانمرد درگذشت + واکنش اصغر فرهادینجات مهران رجبی از کرونای بی رحم و در حد مرگ + عکسنجات مهران رجبی از کرونای بی رحم و در حد مرگ + عکسدو بازیگر اصلی بچه مهندس۴ معرفی شدنددو بازیگر اصلی بچه مهندس۴ معرفی شدندسلمان فرخنده بازیگری که صدا و چهره‌اش شبیه خسرو شکیبایی استسلمان فرخنده بازیگری که صدا و چهره‌اش شبیه خسرو شکیبایی استفاجعه در بالیوود | یپیکا پادوکونه بازجویی شدفاجعه در بالیوود | یپیکا پادوکونه بازجویی شدتاکیوشی یوکو، بازیگر زن مشهور سینمای ژاپن خودکشی کرد!تاکیوشی یوکو، بازیگر زن مشهور سینمای ژاپن خودکشی کرد!هادی حجازی‌فر در نقش شهید باکری + عکسهادی حجازی‌فر در نقش شهید باکری + عکسکنایه عمو پورنگ به قیمت عجیب پراید + عکسکنایه عمو پورنگ به قیمت عجیب پراید + عکساعتراض شدید سحر ذکریا به مهران مدیریاعتراض شدید سحر ذکریا به مهران مدیریتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (306)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (306)کنایه محسن تنابنده به خبر خوش رئیس‌جمهور + عکسکنایه محسن تنابنده به خبر خوش رئیس‌جمهور + عکسیارا شهیدی به لایو اکشن پیترپن پیوستیارا شهیدی به لایو اکشن پیترپن پیوستگلوی سوشانت سینگ را فشار داده و او را خفه کرده‌اند!گلوی سوشانت سینگ را فشار داده و او را خفه کرده‌اند!دیا میرزا، بازیگر سلام بمبئی تحت تعقیب قرار گرفت!دیا میرزا، بازیگر سلام بمبئی تحت تعقیب قرار گرفت!روایت مهران رجبی از کرونای زجرآورروایت مهران رجبی از کرونای زجرآوردخالت صداوسیما در سریال جیران حسن فتحی | ۹۹ فردوسی‌پور به کجا رسید؟دخالت صداوسیما در سریال جیران حسن فتحی | ۹۹ فردوسی‌پور به کجا رسید؟سام درخشانی پدر شد + عکسسام درخشانی پدر شد + عکسزمان پخش آخرین سریال سیروس گرجستانیزمان پخش آخرین سریال سیروس گرجستانیساخت فیلم جدید درباره حضرت عیسیساخت فیلم جدید درباره حضرت عیسیبیوگرافی ازگه ازپیرینچی بازیگر ترک + تصاویربیوگرافی ازگه ازپیرینچی بازیگر ترک + تصاویرماجرای مهاجرت و ازدواج الهام چرخنده از زبان خودشماجرای مهاجرت و ازدواج الهام چرخنده از زبان خودشسریال حضرت موسی به کجا رسید؟سریال حضرت موسی به کجا رسید؟مشکل گربه بهنوش طباطبایی است؟مشکل گربه بهنوش طباطبایی است؟برندگان جوایز امی سال ۲۰۲۰برندگان جوایز امی سال ۲۰۲۰
اجرایی که حمید هیراد را منقلب کرداجرایی که حمید هیراد را منقلب کردخشم و اعتراض محسن چاوشی: تا ابد صدای محرومان خواهم ماندخشم و اعتراض محسن چاوشی: تا ابد صدای محرومان خواهم ماندخبر تازه از وضعیت خواننده ماکان‌بند پس از ابتلا به کروناخبر تازه از وضعیت خواننده ماکان‌بند پس از ابتلا به کرونارهام هادیان خواننده ماکان بند به کرونا مبتلا شدرهام هادیان خواننده ماکان بند به کرونا مبتلا شدبهانه کیم کارداشیان برای جدایی از همسرشبهانه کیم کارداشیان برای جدایی از همسرشخبر تازه از سلامت شجریان در آستانه ۸۰ سالگیخبر تازه از سلامت شجریان در آستانه ۸۰ سالگیبهرام نازمهر خواننده پاپ ایرانی بر اثر کرونا درگذشتبهرام نازمهر خواننده پاپ ایرانی بر اثر کرونا درگذشتکانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!ماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشدرخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!درخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!بیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوبیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!ادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!پخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردپخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردمانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!مانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟سریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردسریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردکیتی پری مادر شدکیتی پری مادر شدلاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!لاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!آیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنمآیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنممحمدرضا شجریان راهی منزل شدمحمدرضا شجریان راهی منزل شدانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیمحمدرضا شجریان هوشیار شدمحمدرضا شجریان هوشیار شدخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگیخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگی
فیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوز