Monday, 20 January 2020|دوشنبه، 30 دي، 1398|يا قاضي الحاجات|افراد آنلاین: 29 نفر

مروری بر گذشته

ماجرای سوتی هانیه توسلی و پخش کردن عکس خصوصی!
ماجرای سوتی هانیه توسلی و پخش کردن عکس خصوصی!
عناوین روزنامه های یکشنبه 22 دی 1398
عناوین روزنامه های یکشنبه 22 دی 1398
عناوین روزنامه های چهارشنبه 25 دی 1398
عناوین روزنامه های چهارشنبه 25 دی 1398
فال امروز یکشنبه 22 دی 1398
فال امروز یکشنبه 22 دی 1398
تهدید هنرمندان توسط نماینده مجلس/ مجازات انصرافی‌ها از جشنواره فیلم فجر!
تهدید هنرمندان توسط نماینده مجلس/ مجازات انصرافی‌ها از جشنواره فیلم فجر!
ویندوز 7 مایکروسافت رسماً بازنشسته شد
ویندوز 7 مایکروسافت رسماً بازنشسته شد
عناوین روزنامه های ورزشی یکشنبه 22 دی 1398
عناوین روزنامه های ورزشی یکشنبه 22 دی 1398
عناوین روزنامه های ورزشی پنجشنبه 26 دی 1398
عناوین روزنامه های ورزشی پنجشنبه 26 دی 1398
اوزجان دنیز با سریال ” پادشاه ” به اکران ها باز میگردد
اوزجان دنیز با سریال ” پادشاه ” به اکران ها باز میگردد
عناوین روزنامه های ورزشی دوشنبه 23 دی 1398
عناوین روزنامه های ورزشی دوشنبه 23 دی 1398
برنامه دورهمی تعطیل شد
برنامه دورهمی تعطیل شد
فال امروز شنبه 28 دی 1398
فال امروز شنبه 28 دی 1398
همه چیز در مورد سریال دختر سفیر  با بازی نسلیهان آتاگب و انگین آکیورک
همه چیز در مورد سریال دختر سفیر با بازی نسلیهان آتاگب و انگین آکیورک
«دو ساعت جهنمی»؛ روایت حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد از زبان سربازان آمریکایی
«دو ساعت جهنمی»؛ روایت حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد از زبان سربازان آمریکایی
روحانی: حدس زده بودم سقوط ۷۳۷ عادی نیست
روحانی: حدس زده بودم سقوط ۷۳۷ عادی نیست
عناوین روزنامه های پنجشنبه 26 دی 1398
عناوین روزنامه های پنجشنبه 26 دی 1398
دستگیری کارگردان معروف به اتهام آزار جنسی دختر ۱۵ ساله
دستگیری کارگردان معروف به اتهام آزار جنسی دختر ۱۵ ساله
اطلاعیه شرکت نفت درباره علت کم شدن سهمیه بنزین کارت سوخت
اطلاعیه شرکت نفت درباره علت کم شدن سهمیه بنزین کارت سوخت
فال امروز یکشنبه 29 دی 1398
فال امروز یکشنبه 29 دی 1398
خیانت کوبیلای آکا به بدترین شکل ممکن افشا شد!
خیانت کوبیلای آکا به بدترین شکل ممکن افشا شد!

معرفی بازیگران و موضوع سریال استانبول ظالم + تصاویر

تاریخ انتشار: دوشنبه، 23 دي، 1398 سینما، هنرمندان و ورزشکاران ، سینمای جهان
+ A -

نویسنده سریال استانبول ظالم سرما یانیک Sırma Yanık  است که پیش از این در نویسنده فضیلت خانم و دخترانش بود و کارگردان سریال نیز جودت مرجان Cevdet Mercan که پیش از این کارگردان سریال تکه پاره (گوزل) بوده است و اما موضوع سریال...

آگاه کاراجا تاجری ثروتمند و مشهور اهل آرتوین است ، قصه از جایی شروع میشود که آگاه تصمیم میگیرد دختری آفتاب مهتاب ندیده و سالم برای برادر زاده اش ندیم پیدا کند، آگاه ثروتمند است و هرکاری از دستش بر میآید اما ندیم از لحاظ جسمی ناتوان است و روی ویلچر زندگی میکند، یلیز همسر آگاه کاراجا زنی زیبا و پر افاده اهل استانبول است ، یلیز که کاری کرده پسرش ” جنک ” خارج از ترکیه تحصیل کرده اصلا دوست ندارد برادرزاده آگاه ” ندیم ” را در خانه ببیند، سحر خدمتکار عمارت کنار ساحل آقا آگاه است که به فرزندانش در خانه سرایداری عمارت زندگی میکند . . .

بازیگران سریال ” استانبول ظالم “

فکرت کوشکان Fikret Kuşkan (آگاه کاراجای)

فکرت کوشکان یکی از مشهورترین بازیگران ترکیه است که متولد 22 آوریل 1965 استانبول بوده و 54 ساله است، در کنار بازیگری  عکاسی را به صورت حرفه ای دنبال میکند، سریال های مشهور و موفق فکرت کوشکان که جوایز زیادی برنده شده : عمارت خانم Hanımın Çiftliği ، پدرم و پسرم Babam ve Oğlum ، سعادت دو برابر  Çifte Saadet میباشد.

آقا آگاه تاجری ثروتمند و مدیری موفق است، سالها پیش از شهرش آرتوین به استانبول آمده تا تاجر شود وبعد از مرگ برادرش همانطور که به او قول داده بوده بزرگترین شرکت حمل و نقل ترکیه را احداث کرده است، خیلی زحم کشیده و خیلی هم ثروت بدست آورده، آقا آگاه پسری به نام جنک داره و برادرزاده ای به نام ندیم که مجبور به نگهداری از اوست ندیم ناتوان جسمی است ، آگاه هر چقدر هم که عاشق فرزندانش باشد به دلیل خصوصیات اخلاقی سرد و اخمو بودنش همیشه از فرزندانش فاصله گرفته است. . .

مینه توگای Mine Tugay (شنیز)

مینه توگای ( شنیز کاراجای) با وجودی که 40 سال سن دارد ولی خیلی کمتر از سنش نشان میدهد،توگان متولد قونیه است و فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر استانبول میباشد. مهمترین سریال او ” جزر و مد ” بوده و در آخرین حضورش در سریال ” تکه پاره ” نقش آسمان را ایفا کرده است، مینه توگای در سریال ” بوی توت فرنگی ” با اوزان دولونای که اینجا نقش پسرش را دارد همبازی بوده است.

شنیز همسر زیبا و با پرستیژ آگاه کاراجاست، شنیز روی آگاه کاملا مسلط است و اصطلاحا روی انگشتش میچرخاند، شنیز شازاده اش جنک و پرستیژ خانوادگی را مهمتر از هر چیزی میداند در الویت های شنیز جایگاه همسر و دخترش همیشه بعد از جنک و پرستیژ خانوادگی است، شنیز برای حفظ خانواده اش راز خیلی بزرگی را مخفی میکند، او حضور ندیم را در خانه اش را نمیخواهد و برای اینکه ندیم هوشیار نباشد همیشه به او دارو میدهد چون ندیم شاهد چیزهایی بوده که نباید میدیده و این برای شنیز خطرناک است  . .

اوزان دولونای Ozan Dolunay (جنک)

مهمت اوزان دولونای متولد 1991 آنکارا و 28 ساله است، اوزان در حال تحصیل رشته مهندسی مکانیک به بازیگری علاقمند شده و در سریال ” دروغگوهای کوچک شیرین “ در نقش باریش درخشیده و مشهور شد، در سریال های ” طبقه اشرافی ” و ” دوران دبیرستان ” هم نقش اصلی داشته است.

جنک پسر بی مسئولیت و خوشتیپ آقا آگاه است، رفتارهایش به شدت جلب توجه میکند و چشم بسیاری دختران ثروتمند دنبال اوست ، جنک برای حرص دادن پدرش از قدرت پدر در مقابل پدر استفاده میکند اما  . . او سالهاست رازی بزرگ را به دوش میکشد تاحدی که شانه هایش از تحمل سنگینی راز خرد شده و جنک دیگر تحمل مخفی کردن راز را ندارد . .

جنک تنها پسر آگاه و وارث تمام ثروت است، خارج از ترکیه تحصیل کرده و حسابی چشم چران و خوشگذارن است، و یکی از نامهای مشهور رسانه ها شده، جنک بعد از آن اتفاق بد تبدیل به پسری بی مسئولیت و پرخاشگر شده و بعد از سالها دیگر توان تحمل این راز سنگین را ندارد ، او بعدا عاشق دختر سحر خدمتکار عمارت میشود.

برکر گون Berker Güven (ندیم)

برکر گون متولد 1994 ازمیر است، فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه استانبول، برکر با حضور در سریال ” بابام ” به شهرت رسیده و سپس با بازی در شخصیت الکسی در سریال ” وطنم تویی ” درخشید، و در سریال ” استانبول ظالم ” در نقش ندیم حضور دارد

ندیم پسر برادر آقا آگاه است که در جوانی فوت کرده، ندیم در حادثه ای عجیب از پشت بام سقوط میکند و  ضایعه نخاعی میشود ، آگاه همیشه حودش را مقصر این اتفاق میداند، ندیم با وجود مخالف های زن عمویش شنیز باز هم ترجیح میدهد در خانه عمو زندگی کند، اما موزاده هایش نیز به او کمک نمیکنند،  گاهی علائم پیشرفت در بهبودی ندیم دیده میشود اما زن عمویش شنیز به صورت کاملا منظم و کنترل شده از بهبودی ندیم جلوگیری میکند چرا که ندیم را تنها دلیل همه مشکلاتش میداند ، ندیم در گذشته تنها شاد اتفاق بدی بوده افتاده و شنیز اصلا دوست ندارد ندیم گذشته را به یاد بیاورد.

سیمای بارلاس Simay Barlas (داملا)

سیمای بارلاس متولد 5 می 1988 در استانبول است، اولین تجربه بازیگری اش در 17 سالگی و در سریال  “تکه پاره “(گوزل ) بوده است.

داملا دختر آقا آگاه است که در فضای مجازی فعال بوده و به معنای واقعی معتاد فضای مجازی است، داملا یه کپی کوچک از مادرش است ، به پرستیژ و کلاس اهمیت میدهد و از زندگی واقعی دور است ، او همیشه پسرعمویش ندیم را دزد زندگیش میدانسته و هرگز هیچکدام از دوستانش را به خانه دعوت نکرده است، داملا رفته رفته دلش به حال ندیم میسوزد ولی بیشتر از همه به دلیل اینکه پدرش به ندیم توجه میکند و به آنها نه عصبانی است، داملا کم کم جذب پسر خدمتکار خانه سحر میشود و به هم نزدیک میشوند.

دنیز اوور Deniz Uğur (سحر)

دنیز اوور متولد 1974 در آنکارا و 47 ساله است، دنیز اوور علاوه بر بازیگری در زمینه باله و دوبلاژ و تاتر هم فعالیت درخشانی داشته است، سریال های موفق دنیز اوور میتوان به ” اسمش را فریحا گذاشم”، ” راه امیر ” و ” غنچه های زخمی ”  اشاره کرد.

سحر یک مادر فعال و  با محبت و قوی است که بعد از مرگ همسرش مسئولیت زندگی مادر شوهر، یک پسر و دو دخترش  را به عهده گرفته است، سحر به جز خوشبختی و شادی فرزندانش هیچ توقعی از زندگی ندارد و فرزندانش را از هر چیزی محافظت میکند، او مجبور میشود به همراه فرزندان به استانبول نقل مکان کند که خدمتکار عمارت آقا آگاه میشود و در خانه سرایداری عمارت زندگیشان را شروع میکنند.

ادریس نبی تاشکان İdris Nebi Taşkan (جیوان)

ادریس نبی تاشکان متولد 1997 در بیوغلو استانبول است، تاشکان برای اولین بار در سریال ” دوستان خوبن ” جلوی دوربین رفته و سپس با حضور پررنگش در سریال ” فضیلت خانم و دخترانش ” به شهرت بسیاری رسید.

جیوان پسر 19 ساله،  مسئولیت پذیر اما ولگرد سحر است که چون فرزند آخر خانواده است عزیزکرده مادر و مادربزرگش هم شده، جیوان که بعد از مرگ پدر مسئولیت مرد بودن را به عهده گرفته در کنار مدرسه رفتن در کافی شاپ و تعمیرگاه کار کرده و به هر زحمتی که شده دبیرستان را تمام میکند، جیوان قصد دانشگاه رفتن ندارد و میخواهد در استانبول کار کرده و پول در بیاورد اما استانبول نقشه هی دیگری برای جیوان دارد . . .

سارا کوتلوبی Sera Kutlubey (جمره)

سارا کوتلوبی متولد 1994 استانبول است و فارغ التحصیل رشته تاتر از دانشگاه خلیج استانبول میباشد، کوتلوبی در سال 2016 در سریال ” کهربا ” جلوی دوربین رفته و بازی تحسین برانگیزی داست و سپس در سریال محبوب شبکه  kanal D ” بی نام ها ” به شهرت رسید.

جمره دختر زیبای سحر است که مدرک پرستاری دارد، جمره نه به خواست خود بلکه برای کار کردن و کمک خرج خانواده بودن مدرک پرستاری گرفته است، زیبایی جمره توجه همه را جلب میکند اما جمره برای ناراحت نکردن مادرش رفتار سردی با مردان دارد، او به عنوان پرستار خصوصی ندیم در عمارت شروع به کار میکند و کم کم متوجه میشود که دلیل وضعیت جسمی و ناتوانی های ندیم زن عمویش شنیز است، جمره قرار است در استانبول عاشق شود . . .

بهار شاهین Bahar Şahin (جرن)

بهار شاهین متولد 1997 در شهر آرتوین است، چون ماجرای سریال ” استانبول ظالم “ هم از شهر آرتوین شروع میشود برای بهار شاهین نوستالژیک خواهد بود، شاهین پیش از این در سریال های ” دوران دبیرستان ” و ” زندگی من ” به عنوان نقش اول حضور داشته است.

جرن دختر کوچک، سر به هوا و پول پرست سحر است که به دنبال پیدا کردن همسر پولدار است، و کارش فقط حساب و کتاب پول است، جرن که متولد زیبایی خود میباشد از جذابیت و زیبایی هایش استفاده کرده و به خواسته هایش میرسد، جرن 20 ساله شخصیت آب زیرکاهی دارد، او هیچ رابطه عاطفی با خانواده اش ندارد و حتی لازم باشد همه خانواده را فدای رسیدن به اهدافش میکند، جرن میخواهد با جنک ازدواج کند و زندگی لوکسی داشته باشد اما ای هدف خیلی سخت به نظر میرسد، مادربزرگش جرن را در مقابل دریافت پول به کاراجای ها میفروشد ولی جرن در فکر ازدواج با جنک است.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

همه چیز درباره سریال بابیل/از بازیگران تا موضوع سریال و حاشیه هاهمه چیز درباره سریال بابیل/از بازیگران تا موضوع سریال و حاشیه هادو ترانه تازه ترانه علیدوستی و موج عجیب حملاتدو ترانه تازه ترانه علیدوستی و موج عجیب حملاتسرنای ساریکایا در سریال جدید زندگی برگن! /بزودیسرنای ساریکایا در سریال جدید زندگی برگن! /بزودیخیانت کوبیلای آکا به بدترین شکل ممکن افشا شد!خیانت کوبیلای آکا به بدترین شکل ممکن افشا شد!مژده سریال جدید از جرن مورای!مژده سریال جدید از جرن مورای!اعترافات بانمک براک توزونتاچ در مصاحبه با ابراهیم سلیم!اعترافات بانمک براک توزونتاچ در مصاحبه با ابراهیم سلیم!واکنش تند وکیل دبورا دوگان بعد از اخراج دوگان از سمت مدیرعامل آکادمی ضبطواکنش تند وکیل دبورا دوگان بعد از اخراج دوگان از سمت مدیرعامل آکادمی ضبطپاسخ سنگین آجون آلیجالی که باعث عقب نشینی مجری مشهور شد!پاسخ سنگین آجون آلیجالی که باعث عقب نشینی مجری مشهور شد!مریم اوزرلی نامزد دریافت عنوان بهترین بازیگر زن از فستیوال Cana Doradoمریم اوزرلی نامزد دریافت عنوان بهترین بازیگر زن از فستیوال Cana Doradoدعوای سیروان خسروی و مهراب قاسمخانی بالا گرفت + عکسدعوای سیروان خسروی و مهراب قاسمخانی بالا گرفت + عکسدمت اوزدمیر گذشته اش را پاک میکند!دمت اوزدمیر گذشته اش را پاک میکند!معرفی سریال 50 متر مربع از نتفیلیکسمعرفی سریال 50 متر مربع از نتفیلیکسانتقاد تند حمید فرخ‌نژاد به نماینده مجلس + عکسانتقاد تند حمید فرخ‌نژاد به نماینده مجلس + عکسنازنین بنیادی به سریال ارباب حلقه ها  پیوستنازنین بنیادی به سریال ارباب حلقه ها پیوستتهدید هنرمندان توسط نماینده مجلس/ مجازات انصرافی‌ها از جشنواره فیلم فجر!تهدید هنرمندان توسط نماینده مجلس/ مجازات انصرافی‌ها از جشنواره فیلم فجر!کیهان به نقی و ارسطو حمله کرد/ ادعای عجیب درباره شجریانکیهان به نقی و ارسطو حمله کرد/ ادعای عجیب درباره شجریانواکنش‌ها به برنامه "افق" ادامه دارد/ خداحافظی بازیگران پایتخت با تلویزیونواکنش‌ها به برنامه "افق" ادامه دارد/ خداحافظی بازیگران پایتخت با تلویزیوندستگیری کارگردان معروف به اتهام آزار جنسی دختر ۱۵ سالهدستگیری کارگردان معروف به اتهام آزار جنسی دختر ۱۵ سالهبرنامه دورهمی تعطیل شدبرنامه دورهمی تعطیل شدنوری کسرایی، بازیگر زن قبل از انقلاب درگذشتنوری کسرایی، بازیگر زن قبل از انقلاب درگذشتبرن سات نشان افتخار گرفت + عکسبرن سات نشان افتخار گرفت + عکسانصرافی‌ها/ سونامی اعتراضی هنرمندانانصرافی‌ها/ سونامی اعتراضی هنرمندانمتن تمسخر آمیز مدیر شبکه کودک درباره قهر قلقلی از صدا وسیما + عکسمتن تمسخر آمیز مدیر شبکه کودک درباره قهر قلقلی از صدا وسیما + عکسآکین آکینوزو ازدواج میکندآکین آکینوزو ازدواج میکندمعرفی بازیگران و موضوع سریال استانبول ظالم + تصاویرمعرفی بازیگران و موضوع سریال استانبول ظالم + تصاویر
سلنا گومز در حالی که به عشق زندگیش فکر می کرد ، از فرط احساسات زبانش بند آمد!سلنا گومز در حالی که به عشق زندگیش فکر می کرد ، از فرط احساسات زبانش بند آمد!اندی خواننده ساکن لس‌آنجلس ستاره هالیوود شد! + تصاویراندی خواننده ساکن لس‌آنجلس ستاره هالیوود شد! + تصاویرمبارزه خواننده معروف و همسرش با یک بیماری ناآشنامبارزه خواننده معروف و همسرش با یک بیماری ناآشناشگفتی‌های اسکار ۲۰۲۰/ جنیفر لوپز و بیانسه ناک‌اوت شدندشگفتی‌های اسکار ۲۰۲۰/ جنیفر لوپز و بیانسه ناک‌اوت شدندعروسی مجلل خواننده سیلا گنج اوغلو و سرآشپز هازار امانیعروسی مجلل خواننده سیلا گنج اوغلو و سرآشپز هازار امانییادداشت علیرضا طلیسچی برای سیستان و بلوچستان/ اهداء درآمد کنسرت به سیل زدگانیادداشت علیرضا طلیسچی برای سیستان و بلوچستان/ اهداء درآمد کنسرت به سیل زدگانبهترین خواننده عرب کیست؟/ فهرستی از ۱۰ ستاره پرطرفداربهترین خواننده عرب کیست؟/ فهرستی از ۱۰ ستاره پرطرفدارتجربه تلخ و غم‌انگیز لیدی گاگا در ۱۹ سالگیتجربه تلخ و غم‌انگیز لیدی گاگا در ۱۹ سالگیحیرت جرارد پیکه از حرف‌های شکیرا/ افشای راز ازدواج نکردن دو چهره سرشناس در برنامه زندهحیرت جرارد پیکه از حرف‌های شکیرا/ افشای راز ازدواج نکردن دو چهره سرشناس در برنامه زندهخواننده نز از پیام های تهدید آمیز ترسیده و شکایت کرد!خواننده نز از پیام های تهدید آمیز ترسیده و شکایت کرد!اتهام تحقیر ابرو گوندش رد شد/ تبرئه شدن خانم مجریاتهام تحقیر ابرو گوندش رد شد/ تبرئه شدن خانم مجریپست تلخ پژمان جمشیدی و خبر مهاجرتش + عکسپست تلخ پژمان جمشیدی و خبر مهاجرتش + عکساینستاگرام و حذف پست هنرمندان!اینستاگرام و حذف پست هنرمندان!تمامی کنسرت‌ها لغو شدتمامی کنسرت‌ها لغو شدکچلیک در نقش جوکر روی استیج/حواشی کنسرت تازه محمدرضا گلزارکچلیک در نقش جوکر روی استیج/حواشی کنسرت تازه محمدرضا گلزارآیا هانده آرچل در کلیپ جدید مورات دالکیلیچ حضور دارد؟آیا هانده آرچل در کلیپ جدید مورات دالکیلیچ حضور دارد؟مرگ کلی فریزر، خواننده‌ای که با آهنگ‌ ریحانا به شهرت رسیدمرگ کلی فریزر، خواننده‌ای که با آهنگ‌ ریحانا به شهرت رسیددمت آکالین: قرار به حرف زدن بود با شبکه های تلویزیونی حرف میزدم!دمت آکالین: قرار به حرف زدن بود با شبکه های تلویزیونی حرف میزدم!آلبوم محسن چاوشی چگونه لو رفت؟آلبوم محسن چاوشی چگونه لو رفت؟هیلاری داف ازدواج کرد + عکسهیلاری داف ازدواج کرد + عکسقمارباز محسن چاوشی آمد/ پایان انتظارها برای آلبومی پرحاشیهقمارباز محسن چاوشی آمد/ پایان انتظارها برای آلبومی پرحاشیهسیمگه ساغین مرد ایده آلش را توصیف کردسیمگه ساغین مرد ایده آلش را توصیف کردمشتری برای خانه خواننده گلشن پیدا نمیشود!مشتری برای خانه خواننده گلشن پیدا نمیشود!هدیه‌ای عجیب برای عادل فردوسی‌پور + عکسهدیه‌ای عجیب برای عادل فردوسی‌پور + عکسآلبوم محسن چاوشی دوباره به تعویق افتاد/ انتشار یک قطعه از بی‌نامآلبوم محسن چاوشی دوباره به تعویق افتاد/ انتشار یک قطعه از بی‌نام
کشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزجنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!جنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!خشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردسیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!سیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!او حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مرداو حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مردپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندهادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹هادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹میشائیل شوماخر بعد از درمان از طریق سلول های بنیادی هوشیاری خود را به دست آوردمیشائیل شوماخر بعد از درمان از طریق سلول های بنیادی هوشیاری خود را به دست آورد۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارند۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارنداز کپا تا نیمار؛ گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در هر پست را بشناسیداز کپا تا نیمار؛ گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در هر پست را بشناسیدگلنوش خسروی؛ نیمارِ فوتبال زنان ایران!گلنوش خسروی؛ نیمارِ فوتبال زنان ایران!سردار آزمون: اگر خانواده عروس جواب بله بدهند ازدواج می‌کنم!سردار آزمون: اگر خانواده عروس جواب بله بدهند ازدواج می‌کنم!ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟بوکسورها و مبارزان پولساز رینگ؛ پردرآمدترین ورزشکاران رزمی سال ۲۰۱۹بوکسورها و مبارزان پولساز رینگ؛ پردرآمدترین ورزشکاران رزمی سال ۲۰۱۹۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنان۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنانازدواج  مسعود اوزیل و امینه گولشه + عکس های عروسیازدواج مسعود اوزیل و امینه گولشه + عکس های عروسی