Saturday, 15 August 2020|شنبه، 25 مرداد، 1399|يا رب العالمين|افراد آنلاین: 39 نفر

معرفی بازیگران و موضوع سریال استانبول ظالم + تصاویر

تاریخ انتشار: دوشنبه، 23 دي، 1398 سینما، هنرمندان و ورزشکاران ، سینمای جهان
+ A -

نویسنده سریال استانبول ظالم سرما یانیک Sırma Yanık  است که پیش از این در نویسنده فضیلت خانم و دخترانش بود و کارگردان سریال نیز جودت مرجان Cevdet Mercan که پیش از این کارگردان سریال تکه پاره (گوزل) بوده است و اما موضوع سریال...

آگاه کاراجا تاجری ثروتمند و مشهور اهل آرتوین است ، قصه از جایی شروع میشود که آگاه تصمیم میگیرد دختری آفتاب مهتاب ندیده و سالم برای برادر زاده اش ندیم پیدا کند، آگاه ثروتمند است و هرکاری از دستش بر میآید اما ندیم از لحاظ جسمی ناتوان است و روی ویلچر زندگی میکند، یلیز همسر آگاه کاراجا زنی زیبا و پر افاده اهل استانبول است ، یلیز که کاری کرده پسرش ” جنک ” خارج از ترکیه تحصیل کرده اصلا دوست ندارد برادرزاده آگاه ” ندیم ” را در خانه ببیند، سحر خدمتکار عمارت کنار ساحل آقا آگاه است که به فرزندانش در خانه سرایداری عمارت زندگی میکند . . .

بازیگران سریال ” استانبول ظالم “

فکرت کوشکان Fikret Kuşkan (آگاه کاراجای)

فکرت کوشکان یکی از مشهورترین بازیگران ترکیه است که متولد 22 آوریل 1965 استانبول بوده و 54 ساله است، در کنار بازیگری  عکاسی را به صورت حرفه ای دنبال میکند، سریال های مشهور و موفق فکرت کوشکان که جوایز زیادی برنده شده : عمارت خانم Hanımın Çiftliği ، پدرم و پسرم Babam ve Oğlum ، سعادت دو برابر  Çifte Saadet میباشد.

آقا آگاه تاجری ثروتمند و مدیری موفق است، سالها پیش از شهرش آرتوین به استانبول آمده تا تاجر شود وبعد از مرگ برادرش همانطور که به او قول داده بوده بزرگترین شرکت حمل و نقل ترکیه را احداث کرده است، خیلی زحم کشیده و خیلی هم ثروت بدست آورده، آقا آگاه پسری به نام جنک داره و برادرزاده ای به نام ندیم که مجبور به نگهداری از اوست ندیم ناتوان جسمی است ، آگاه هر چقدر هم که عاشق فرزندانش باشد به دلیل خصوصیات اخلاقی سرد و اخمو بودنش همیشه از فرزندانش فاصله گرفته است. . .

مینه توگای Mine Tugay (شنیز)

مینه توگای ( شنیز کاراجای) با وجودی که 40 سال سن دارد ولی خیلی کمتر از سنش نشان میدهد،توگان متولد قونیه است و فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر استانبول میباشد. مهمترین سریال او ” جزر و مد ” بوده و در آخرین حضورش در سریال ” تکه پاره ” نقش آسمان را ایفا کرده است، مینه توگای در سریال ” بوی توت فرنگی ” با اوزان دولونای که اینجا نقش پسرش را دارد همبازی بوده است.

شنیز همسر زیبا و با پرستیژ آگاه کاراجاست، شنیز روی آگاه کاملا مسلط است و اصطلاحا روی انگشتش میچرخاند، شنیز شازاده اش جنک و پرستیژ خانوادگی را مهمتر از هر چیزی میداند در الویت های شنیز جایگاه همسر و دخترش همیشه بعد از جنک و پرستیژ خانوادگی است، شنیز برای حفظ خانواده اش راز خیلی بزرگی را مخفی میکند، او حضور ندیم را در خانه اش را نمیخواهد و برای اینکه ندیم هوشیار نباشد همیشه به او دارو میدهد چون ندیم شاهد چیزهایی بوده که نباید میدیده و این برای شنیز خطرناک است  . .

اوزان دولونای Ozan Dolunay (جنک)

مهمت اوزان دولونای متولد 1991 آنکارا و 28 ساله است، اوزان در حال تحصیل رشته مهندسی مکانیک به بازیگری علاقمند شده و در سریال ” دروغگوهای کوچک شیرین “ در نقش باریش درخشیده و مشهور شد، در سریال های ” طبقه اشرافی ” و ” دوران دبیرستان ” هم نقش اصلی داشته است.

جنک پسر بی مسئولیت و خوشتیپ آقا آگاه است، رفتارهایش به شدت جلب توجه میکند و چشم بسیاری دختران ثروتمند دنبال اوست ، جنک برای حرص دادن پدرش از قدرت پدر در مقابل پدر استفاده میکند اما  . . او سالهاست رازی بزرگ را به دوش میکشد تاحدی که شانه هایش از تحمل سنگینی راز خرد شده و جنک دیگر تحمل مخفی کردن راز را ندارد . .

جنک تنها پسر آگاه و وارث تمام ثروت است، خارج از ترکیه تحصیل کرده و حسابی چشم چران و خوشگذارن است، و یکی از نامهای مشهور رسانه ها شده، جنک بعد از آن اتفاق بد تبدیل به پسری بی مسئولیت و پرخاشگر شده و بعد از سالها دیگر توان تحمل این راز سنگین را ندارد ، او بعدا عاشق دختر سحر خدمتکار عمارت میشود.

برکر گون Berker Güven (ندیم)

برکر گون متولد 1994 ازمیر است، فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه استانبول، برکر با حضور در سریال ” بابام ” به شهرت رسیده و سپس با بازی در شخصیت الکسی در سریال ” وطنم تویی ” درخشید، و در سریال ” استانبول ظالم ” در نقش ندیم حضور دارد

ندیم پسر برادر آقا آگاه است که در جوانی فوت کرده، ندیم در حادثه ای عجیب از پشت بام سقوط میکند و  ضایعه نخاعی میشود ، آگاه همیشه حودش را مقصر این اتفاق میداند، ندیم با وجود مخالف های زن عمویش شنیز باز هم ترجیح میدهد در خانه عمو زندگی کند، اما موزاده هایش نیز به او کمک نمیکنند،  گاهی علائم پیشرفت در بهبودی ندیم دیده میشود اما زن عمویش شنیز به صورت کاملا منظم و کنترل شده از بهبودی ندیم جلوگیری میکند چرا که ندیم را تنها دلیل همه مشکلاتش میداند ، ندیم در گذشته تنها شاد اتفاق بدی بوده افتاده و شنیز اصلا دوست ندارد ندیم گذشته را به یاد بیاورد.

سیمای بارلاس Simay Barlas (داملا)

سیمای بارلاس متولد 5 می 1988 در استانبول است، اولین تجربه بازیگری اش در 17 سالگی و در سریال  “تکه پاره “(گوزل ) بوده است.

داملا دختر آقا آگاه است که در فضای مجازی فعال بوده و به معنای واقعی معتاد فضای مجازی است، داملا یه کپی کوچک از مادرش است ، به پرستیژ و کلاس اهمیت میدهد و از زندگی واقعی دور است ، او همیشه پسرعمویش ندیم را دزد زندگیش میدانسته و هرگز هیچکدام از دوستانش را به خانه دعوت نکرده است، داملا رفته رفته دلش به حال ندیم میسوزد ولی بیشتر از همه به دلیل اینکه پدرش به ندیم توجه میکند و به آنها نه عصبانی است، داملا کم کم جذب پسر خدمتکار خانه سحر میشود و به هم نزدیک میشوند.

دنیز اوور Deniz Uğur (سحر)

دنیز اوور متولد 1974 در آنکارا و 47 ساله است، دنیز اوور علاوه بر بازیگری در زمینه باله و دوبلاژ و تاتر هم فعالیت درخشانی داشته است، سریال های موفق دنیز اوور میتوان به ” اسمش را فریحا گذاشم”، ” راه امیر ” و ” غنچه های زخمی ”  اشاره کرد.

سحر یک مادر فعال و  با محبت و قوی است که بعد از مرگ همسرش مسئولیت زندگی مادر شوهر، یک پسر و دو دخترش  را به عهده گرفته است، سحر به جز خوشبختی و شادی فرزندانش هیچ توقعی از زندگی ندارد و فرزندانش را از هر چیزی محافظت میکند، او مجبور میشود به همراه فرزندان به استانبول نقل مکان کند که خدمتکار عمارت آقا آگاه میشود و در خانه سرایداری عمارت زندگیشان را شروع میکنند.

ادریس نبی تاشکان İdris Nebi Taşkan (جیوان)

ادریس نبی تاشکان متولد 1997 در بیوغلو استانبول است، تاشکان برای اولین بار در سریال ” دوستان خوبن ” جلوی دوربین رفته و سپس با حضور پررنگش در سریال ” فضیلت خانم و دخترانش ” به شهرت بسیاری رسید.

جیوان پسر 19 ساله،  مسئولیت پذیر اما ولگرد سحر است که چون فرزند آخر خانواده است عزیزکرده مادر و مادربزرگش هم شده، جیوان که بعد از مرگ پدر مسئولیت مرد بودن را به عهده گرفته در کنار مدرسه رفتن در کافی شاپ و تعمیرگاه کار کرده و به هر زحمتی که شده دبیرستان را تمام میکند، جیوان قصد دانشگاه رفتن ندارد و میخواهد در استانبول کار کرده و پول در بیاورد اما استانبول نقشه هی دیگری برای جیوان دارد . . .

سارا کوتلوبی Sera Kutlubey (جمره)

سارا کوتلوبی متولد 1994 استانبول است و فارغ التحصیل رشته تاتر از دانشگاه خلیج استانبول میباشد، کوتلوبی در سال 2016 در سریال ” کهربا ” جلوی دوربین رفته و بازی تحسین برانگیزی داست و سپس در سریال محبوب شبکه  kanal D ” بی نام ها ” به شهرت رسید.

جمره دختر زیبای سحر است که مدرک پرستاری دارد، جمره نه به خواست خود بلکه برای کار کردن و کمک خرج خانواده بودن مدرک پرستاری گرفته است، زیبایی جمره توجه همه را جلب میکند اما جمره برای ناراحت نکردن مادرش رفتار سردی با مردان دارد، او به عنوان پرستار خصوصی ندیم در عمارت شروع به کار میکند و کم کم متوجه میشود که دلیل وضعیت جسمی و ناتوانی های ندیم زن عمویش شنیز است، جمره قرار است در استانبول عاشق شود . . .

بهار شاهین Bahar Şahin (جرن)

بهار شاهین متولد 1997 در شهر آرتوین است، چون ماجرای سریال ” استانبول ظالم “ هم از شهر آرتوین شروع میشود برای بهار شاهین نوستالژیک خواهد بود، شاهین پیش از این در سریال های ” دوران دبیرستان ” و ” زندگی من ” به عنوان نقش اول حضور داشته است.

جرن دختر کوچک، سر به هوا و پول پرست سحر است که به دنبال پیدا کردن همسر پولدار است، و کارش فقط حساب و کتاب پول است، جرن که متولد زیبایی خود میباشد از جذابیت و زیبایی هایش استفاده کرده و به خواسته هایش میرسد، جرن 20 ساله شخصیت آب زیرکاهی دارد، او هیچ رابطه عاطفی با خانواده اش ندارد و حتی لازم باشد همه خانواده را فدای رسیدن به اهدافش میکند، جرن میخواهد با جنک ازدواج کند و زندگی لوکسی داشته باشد اما ای هدف خیلی سخت به نظر میرسد، مادربزرگش جرن را در مقابل دریافت پول به کاراجای ها میفروشد ولی جرن در فکر ازدواج با جنک است.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

تمام بزرگان سینما برای بابک زنجانی فیلمنامه می فرستادند!تمام بزرگان سینما برای بابک زنجانی فیلمنامه می فرستادند!اعتراض سعید سهیلی به مجوز نگرفتن گشت ارشاد در مشهد و واکنش ارشاد خراساناعتراض سعید سهیلی به مجوز نگرفتن گشت ارشاد در مشهد و واکنش ارشاد خراسانخداحافظی کامرون دیاز از دنیای بازیگریخداحافظی کامرون دیاز از دنیای بازیگریمهران مدیری تکلیف موزه دورهمی را مشخص کردمهران مدیری تکلیف موزه دورهمی را مشخص کردافشاگری محمدرضا حیاتی درباره اخراجش از تلویزیون و مهاجرتافشاگری محمدرضا حیاتی درباره اخراجش از تلویزیون و مهاجرتهولیا دیکن بازیگر ترک با لباس عروس در کنار پورسرخهولیا دیکن بازیگر ترک با لباس عروس در کنار پورسرخسریال‌های محرم و صفر ۹۹ معرفی شدندسریال‌های محرم و صفر ۹۹ معرفی شدندماه‌چهره خلیلی به خاک سپرده شد + تصاویرماه‌چهره خلیلی به خاک سپرده شد + تصاویرعمار تفتی ازدواج کرد + تصاویرعمار تفتی ازدواج کرد + تصاویرازگی مولا بزودی ازدواج خواهد کردازگی مولا بزودی ازدواج خواهد کردشوخی دردسرساز با رویا نونهالیشوخی دردسرساز با رویا نونهالیآنجلینا جولی خواستار برکناری قاضی پرونده طلاق خود با برد پیت شد!آنجلینا جولی خواستار برکناری قاضی پرونده طلاق خود با برد پیت شد!مجتبی پوربخش، مجری شبکه ورزش به دلیل شوخی مبتذل از کار اخراج شد!مجتبی پوربخش، مجری شبکه ورزش به دلیل شوخی مبتذل از کار اخراج شد!بازیگر شدن جواد خیابانی سوژه شدبازیگر شدن جواد خیابانی سوژه شدبازیگران غایب فصل دوم سریال عاشقانهبازیگران غایب فصل دوم سریال عاشقانهانتقال رشیدپور به شبکه یک منتفی شد؟!انتقال رشیدپور به شبکه یک منتفی شد؟!گوهر خیراندیش: همه عزیزانم را سرطان از من گرفتگوهر خیراندیش: همه عزیزانم را سرطان از من گرفتماجرای توهین به مریم امیرجلالی + عکسماجرای توهین به مریم امیرجلالی + عکستصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (301)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (301)سوشانت سینگ با قلاده سگش به قتل رسیده است!سوشانت سینگ با قلاده سگش به قتل رسیده است!کاهش وزن چشمگیر ربل ویلسون با رژیم غذایی خاص + تصاویرکاهش وزن چشمگیر ربل ویلسون با رژیم غذایی خاص + تصاویرمحل دفن ماه چهره خلیلی مشخص شدمحل دفن ماه چهره خلیلی مشخص شدماه‌چهره خلیلی درگذشتماه‌چهره خلیلی درگذشتماجرای آقازاده ای که جای احسان علیخانی را گرفتماجرای آقازاده ای که جای احسان علیخانی را گرفتدیزی کولمن خودکشی کرددیزی کولمن خودکشی کرد
محمدرضا شجریان صدایش را به کدام بازیگر قرض داد؟محمدرضا شجریان صدایش را به کدام بازیگر قرض داد؟رضا صادقی از تنگی نفس و روزهای سخت کرونا گفترضا صادقی از تنگی نفس و روزهای سخت کرونا گفترضا صادقی کرونا را شکست داد + عکسرضا صادقی کرونا را شکست داد + عکسبهنام بانی طلسم کنسرت در مشهد را می‌شکند؟!بهنام بانی طلسم کنسرت در مشهد را می‌شکند؟!برگزاری مراسم VMAs در زمان پاندمی کرونابرگزاری مراسم VMAs در زمان پاندمی کروناهمکاری سلنا گومز با شبکه Huluهمکاری سلنا گومز با شبکه Huluاختلالات ریوی محمدرضا شجریان رفع شد؟اختلالات ریوی محمدرضا شجریان رفع شد؟چهره دگرگون شده ادل پس از کاهش وزن شدید + عکسچهره دگرگون شده ادل پس از کاهش وزن شدید + عکسعیدی محسن چاوشی با طعم آزادی + عکسعیدی محسن چاوشی با طعم آزادی + عکسنتیجه آزمایش کرونای احسان خواجه امیری + عکسنتیجه آزمایش کرونای احسان خواجه امیری + عکسادعای مدونا درباره کرونا جنجالی شدادعای مدونا درباره کرونا جنجالی شدمیانجیگری جاستین بیبر میان کانیه وست و کیم کارداشیانمیانجیگری جاستین بیبر میان کانیه وست و کیم کارداشیانماجرای دختر جوانی که خواننده پاپ از اعدام نجاتش دادماجرای دختر جوانی که خواننده پاپ از اعدام نجاتش دادمحسن چاوشی با کمک هوادارانش رکورد زدمحسن چاوشی با کمک هوادارانش رکورد زدبازتاب پیوستن بیرانوند به آنتورپ در صفحه AFC + عکسبازتاب پیوستن بیرانوند به آنتورپ در صفحه AFC + عکسعذرخواهی کانیه وست از کیم کارداشیانعذرخواهی کانیه وست از کیم کارداشیانآیا زندگی مشترک کانیه وست و کیم کارداشیان به پایان رسیده است؟آیا زندگی مشترک کانیه وست و کیم کارداشیان به پایان رسیده است؟رپرها مجوز می‌گیرند، رپ نه!رپرها مجوز می‌گیرند، رپ نه!مهاجرت مانی رهنما از ایران به خاطر ترافیک جاده شمال!مهاجرت مانی رهنما از ایران به خاطر ترافیک جاده شمال!کیم کارداشیان برای طلاق اقدام کرد! [به‌روزرسانی]کیم کارداشیان برای طلاق اقدام کرد! [به‌روزرسانی]منفی شدن جواب تست کرونای محسن ابراهیم‌زادهمنفی شدن جواب تست کرونای محسن ابراهیم‌زادهکانیه وست در توییتر جنجال به پا کرده است!کانیه وست در توییتر جنجال به پا کرده است!کیم کارداشیان از دست کانیه وست بسیار عصبانی است!کیم کارداشیان از دست کانیه وست بسیار عصبانی است!اولین سخنرانی انتخاباتی کانیه وستاولین سخنرانی انتخاباتی کانیه وستمهاجرت مانی رهنما و هومن نامداری صحت دارد؟مهاجرت مانی رهنما و هومن نامداری صحت دارد؟
مستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!بازتاب پیوستن بیرانوند به آنتورپ در صفحه AFC + عکسبازتاب پیوستن بیرانوند به آنتورپ در صفحه AFC + عکسمهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوز