Tuesday, 29 September 2020|سه شنبه، 8 مهر، 1399|يا ارحم الراحمين|افراد آنلاین: 81 نفر

فال امروز جمعه 4 بهمن 1398

تاریخ انتشار: جمعه، 4 بهمن، 1398 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سال‌هایی که پشت‌سر گذاشته‌اید زندگی را جدی نگرفته‌اید و عمر شما مثل برق و باد گذشته است، سالی که با تولدتان شروع می‌شود را جدی بگیرید و به جای تمرکز بر چیزهای پیش‌پاافتاده، به دنبال اهداف مهم و کارامد باشید و سالی سرشار از دستاوردهای چشمگیر را رقم بزنید. در این سال نشانه‌هایی برای پیشرفت و موفقیت در پیش روی شما قرار می‌گیرد، این نشانه‌ها را سرسری نگیرید و به احساس خود اطمینان کنید. در بهمن‌ماه که با تولدتان شروع می‌شود، ایده‌ای بکر و خلاقانه به ذهن شما می‌گیرد، این ایده را به فال نیک بگیرید و مطمئن باشید اجرای آن درهای جدیدی را به روی شما باز خواهد کرد. در فروردین‌ و اردیبهشت ماه سال آینده فرصتی برای استراحت و آرامش پیدا می‌کنید، این فرصت را از دست ندهید با استراحت و تفریح، خودتان را برای ماه‌های پرتلاش سال تولدتان آماده کنید. در ماه‌های تیر و مرداد سال آینده حواس‌تان را تا می‌توانید جمع کنید، چرا که در این ماه‌ها احتمال دارد آسیبی به وجود نازنین‌تان برسد یا اینکه ضرر هنگفتی متحمل شوید. آبان ماه سال آینده زمانی است که به اهداف سال تولدتان خواهید رسید. در این ماه اطرافیان یا اعضای خانواده متوجه زحمت‌های شما خواهند شد و خستگی را از تن‌تان در می‌آورند. سالی که با تولدتان شروع می‌شود سالی بسیار حساس برای شما در طول زندگی‌تان است، این سال را جدی بگیرید و اهداف خود را با تمام تلاش دنبال کنید و سال تولد‌تان را با کوله‌باری از تجربه به پایان برسانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از صبح که از خواب بلند شده‌اید، احساس می‌کنید که کودک درون‌تان بیدار شده و حال‌و‌هوای خوش روزهای کودکی در ذهن‌تان تداعی شده است. این احساس را به فال نیک بگیرید و روزی سرشار از خاطره‌های خوش را شروع کنید. قسط‌ یا قرض عقب‌افتاده‌ای دارید و هر کاری که می‌کنید پولی برای پرداخت این قسط فراهم نمی‌شود، فراموش نکنید تنها زمانی به ثبات مالی می‌رسید که صرفه‌جویی در پیش بگیرید. میان اعضای خانواده مشاجره‌ای در گرفته و به رغم اینکه در این مشاجره دخالت نداشته‌اید، احساس ناراحتی می‌کنید. اجازه ندهید این مشاجره روز شما را خراب کند و بگذارید اهل منزل برای حل این مشاجره آستین بالا بزنند. شکست بزرگی در زندگی خورده‌اید و دائم به پیامد‌های این شکست فکر می‌کنید، این روحیه شما را از مسیر موفقیت دور می‌کند. در نتیجه از شکست‌های گذشته درس بگیرید و به جای اینکه برای دیروز غصه بخورید، به فکر موفقیت‌های فردا باشید. رابطه‌ای پنهانی با فردی دارید، از آنجایی که ماه هرگز پشت ابر نمی‌ماند، قبل از اینکه این رابطه برملا شود، فکری به حال آن بردارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز را با ناراحتی و غصه شروع کرده‌اید و خنده جایی روی لب‌های شما ندارد. فراموش نکنید زندگی پستی‌و‌بلندی دارد و با خنده و لبخند به نبرد مشکلات بروید. معامله یا کار بانکی مهمی در پیش دارید، امروز روز خوبی برای کارهای مالی نیست و اگر امکان دارد، این کار را به فردا موکول کنید، در غیر این‌صورت شش‌دانگ حواس‌تان را برای کارهای مالی جمع نمایید. اهمیت زیادی به نیازهای اعضای خانواده می‌دهید و این روحیه شما را از کارهای اصلی خودتان دور نگه‌ داشته‌ است، در نتیجه قبل از اینکه مشکلی در کارهای شما ایجاد شود، اهمیت بیشتری به خودتان بدهید و نیازهای اهل منزل را اولویت‌بندی کنید. انسان سخاوتمندی هستید و دست‌گشاده‌ای دارید، این رویکرد شما را به فردی قابل‌اطمینان در میان اطرافیان تبدیل کرده است و کمک و پول زیادی در اختیار دوستان و آشنایان قرار داده‌اید، فراموش نکنید که دست‌و‌دلبازی بیش‌ازحد، شما را تا مرز ورشکستگی پیش خواهد برد. فردی در زندگی شما دخالت‌های بی‌جا می‌کند و این رویکرد همسر یا عشق‌زندگی‌تان را نگران کرده است، امروز زمان خوبی است که به این فرد بفهمانید که پای خود را از گلیم‌اش درازتر نکند و دخالت‌های بی‌جا را کنار بگذارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

روزی سرشار از انرژی و نشاط را شروع کرده‌اید، این روحیه را تا پایان روز حفظ کنید و مشکلات را یکی پس‌ازدیگری از سر راه بردارید. امروز به مهمانی یا جلسه کاری مهمی دعوت هستید، در این مراسم با فرد سرشناس و بانفوذی آشنا خواهید شد و این فرد پیشنهادهایی برای موفقیت شما در کارها مطرح می‌کنید، این پیشنهاد‌ها را در اولین فرصت عملی کنید و مطمئن باشید که ضرر نمی‌کنید. یکی از همسایه‌ها یا همکاران، بد شما را می‌خواهد و همیشه چوب‌ لای چرخ کارهای‌تان می‌گذارد، امروز زمان خوبی است که حساب این فرد را کف دستش بگذارید و به وی ثابت کنید که به هیچ‌قیمتی نمی‌تواند مانع موفقیت شما شود. مشکلی قدیمی و ریشه‌دار میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد، امروز این مشکل زمینه ناراحتی و مشاجره‌ای را بین شما ایجاد می‌کند. از آنجایی که ادامه این وضعیت فاصله‌ زیادی بین شما و عشق‌زندگی‌تان خواهد انداخت، امروز با ایشان صحبت کنید و این مشکل قدیمی را یک‌بار برای همیشه حل نمایید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان ولخرجی هستید و خرید‌های نابجا و غیر‌ضروری شما را به مرز ورشکستگی کشانده است، این رویکرد را تغییر دهید و از امروز وسواس ‌بیشتری برای خرج‌های زندگی‌تان داشته باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان رازی را در سینه دارد و امروز این راز را با شما درمیان خواهد گذاشت، این راز را سربه‌مهر نگه دارید و اجازه ندهید کسی غیر از شما از راز عشق‌زندگی‌تان باخبر شود. علاقه‌ زیادی به یادگیری دانش و تخصص‌های جدید دارید، این علاقه را به فال نیک بگیرید و با ارتقا مهارت‌های خود، زمینه موفقیت‌های بیشتری را فراهم کنید. امروز یکی از دوستان یا اعضای منزل از شما درخواست کمک می‌کند، اما از آنجایی که سرتان حسابی شلوغ است، شرایطی برای کمک به این فرد مهیا نمی‌شود، در نتیجه از ایشان عذرخواهی کنید و به وی قول بدهید که در اولین فرصت هرکاری که از دست‌تان بر می‌‌آید را برای این فرد انجام خواهید داد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به مشکل بزرگی برمی‌خورید و به تنهایی قادر به حل این مشکل نخواهید بود، در چنین مواقعی روی کمک دوستان یا اعضای خانواده حساب باز کنید و مطمئن باشید که دست شما را در گرفتاری‌ها خواهند گرفت. قسمتی از اندوخته خود را در انجام کاری سرمایه‌گذاری کرده‌اید، این سرمایه‌گذاری امروز به بار می‌نشیند و سود چشمگیری روانه حساب‌های بانکی‌ شما خواهد شد. از این اتفاق درس بگیرید و در آینده بیشتر به دنبال موقعیت‌هایی برای سرمایه‌گذاری‌های سودآور باشید. یکی از همکاران یا همسایه‌ها قرار بوده کاری را برای شما انجام دهد، اما امروز متوجه می‌شوید که تصمیمی برای انجام این کار ندارد. در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که دیگر روی این فرد حساب باز نکنید و در آینده مشکلات خود را به افراد قابل‌اعتماد واگذار نمایید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان مهربان و مردم‌داری هستید و هرکاری که از دست‌تان برمی‌‌آید را برای اطرافیان انجام می‌دهید. این رویحه باعث شده تا فردی که نیت شومی دارد از این رفتار شما سوء‌استفاده کند و نقشه‌های پلیدی برای شما بکشد. این فرد را شناسایی کنید و به ایشان ثابت نمایید به هر اندازه که مهربان و نوع‌دوست هستید، به همان اندازه نیز می‌توانید خشن و تلافی‌جو باشید. هنر یا مهارت خاصی دارید و کسی تاکنون قدر هنر شما را ندانسته است، امروز شرایطی فراهم می‌شود تا هنرنمایی کنید و مهارت و تخصص خود را به رخ دیگران بکشید. به لحاظ کاری روز خلوتی را شروع کر‌ده‌‌اید و فرصت فراغتی پیدا خواهید کرد. این اوقات فراغت را به فال نیک بگیرید و به کارهای موردعلاقه‌تان بپردازید. روزی عاشقانه در پیش دارید و امروز به غیر از سخن عشق و محبت، از همسر یا عشق‌زندگی‌تان چیزی نخواهید شنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز حساسی در پیش‌روی شما است و اگر حواس‌تان را جمع نکنید، احتمال دارد با ضرر مالی روبرو شوید. بعدازظهر فرصتی دست می‌دهد تا با اعضای منزل بنشینید و لحظه‌‌های شادی را تجربه کنید، این فرصت را غنیمت بدانید و به اهل منزل ثابت کنید که از هر فرصتی برای بودن در کنار آنها بهره می‌گیرید. مدتی است که قصد انجام کار مهمی را دارید، اما هرگز شرایطی برای انجام این کار مهیا نشده است، امروز این شرایط فراهم خواهد شد و با انجام این کار، زندگی خود را تغییر دهید. ذهن آشفته‌ای دارید و نگرانی و غصه دست از سر شما برنمی‌دارید، در چنین شرایطی وقتی را برای انجام کارهای مذهبی یا مدیتیشن و مراقبه کنار بگذارید و آرامش قلبی و ذهنی پیدا کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کاری مطابق با میل شما انجام می‌‌دهد و حسابی خوشحال‌تان می‌کند. این رفتار را جبران کنید و شما نیز به عشق‌زندگی‌تان بفهمانید که از جان و دل دوستش دارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به مهمانی دعوت هستید، اما شرایط در این مهمانی بر وفق‌مراد پیش نمی‌رود و احتمال ایجاد مشاجره‌ای در میان مهمانان وجود دارد، در نتیجه اگر امکانش هست از حضور در این مهمانی انصراف دهید. امروز خبر فرخنده‌ای به دست شما می‌رسد و این خبر زمینه شادی شما و اهل منزل را فراهم می‌کند. یکی از مشکلات شما که مدت‌ها است نگران آن هستید، امروز حل خواهد شد و بار نگرانی را به زمین خواهید گذاشت. یکی از دوستان یا آشنایان توقع‌های زیادی از شما دارد و این روحیه باعث شده تا میان شما و ایشان شکرآب شود، در اولین فرصت با وی صحبت کنید و به ایشان بفهمانید که توقع بی‌جایی از شما داشته اشت، در غیر این‌صورت هرکاری که از دست شما بر می‌آید را برای ایشان انجام می‌‌دهید. برنامه‌ای برای زندگی ندارید و به همین دلیل به دستاورد چشمگیری هم نرسیده‌اید، امروز زمان خوبی است که برنامه‌ای بلند‌مدت برای خودتان تنظیم کنید و با‌نظم و تلاش، آینده‌ای سرشار از دستاوردهای چشمگیر برای خودتان رقم بزنید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد، این مشاجره به دلیل اختلاف‌نظر شما و ایشان ایجاد خواهد شد، در نتیجه تا می‌توانید از اختلاف‌نظرهای بی‌ارزش دوری کنید و اجازه ندهید میان شما عشق‌زندگی‌تان کدورتی ایجاد شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز فردی از شما درخواست پول می‌کند، اما این فرد اهل پس‌دادن پول نیست و اگر به ایشان پول بدهید، دیگر هرگز روی پول‌تان را نخواهید دید. انسان زحمت‌کش و مردم‌دوستی هستید و همکاران یا اعضای منزل امروز برای چنین روحیه‌ای از شما قدردانی خواهند کرد. به لحاظ کاری روز خلوتی را شروع کرده‌اید و فرصتی پیدا خواهید کرد تا کارهای عقب‌افتاده را انجام دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان از بودن در کنار شما احساس خوشبختی می‌کند، امروز به ایشان ثابت کنید که این احساس یک‌طرفه نیست و بودن ایشان در کنار شما چیزی به غیر از عشق و خوشبختی برای‌‌تان به دنبال نداشته است.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان زحمت‌کشی هستید، اما به اندازه‌ای که تلاش می‌کنید، دستاوردی در زندگی نداشته‌اید و امروز این رویکرد شما را خسته و افسرده کرده است، فراموش نکنید که کلید موفقیت در استمرار به تلاش و کوشش نهفته است و در آینده‌ای نزدیک مزد زحمت‌های شبانه‌روزی‌تان را خواهید گرفت. به لحاظ کاری روز خوبی را شروع کرده‌اید و اعضای منزل یا همکاران بدون اینکه از آنها درخواست کرده باشید، برای کمک به شما آستین بالا می‌زنند. عازم سفری هستید اما خطری در این سفر شما را تهدید می‌کند و بهتر است چنین سفر خطرناکی را به آینده موکول کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یکی از دوستان یا اعضای خانواده به شما هدیه‌ای ارزشمند پیشکش می‌کند و این هدیه موجبات خوشی و رضایت‌خاطر شما را فراهم خواهد کرد. کشمکش‌های زیادی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید و مدتی است که روی خوشی و محبت را ندیده‌اید، امروز سنگ‌های‌تان را با همسر یا عشق‌‌زندگی‌تان وا بکنید و به گونه‌ای زندگی کنید که سخنی به غیر از عشق و محبت میان شما ردوبدل نشود. مدتی است که مشغول انجام کاری هستید، امروز این کار به پایان می‌رسد و فرصتی پیدا می‌کنید تا دمی استراحت کنید و از دست‌رنج خود لذت ببرید. کار جدیدی به شما پیشنهاد شده است اما بهتر است قبل از قبول این کار، حسابی فکر کنید و تمام جوانب این شغل جدید را در نظر بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

خبری از اعتماد به‌نفس در زندگی شما نیست و تن به انجام کارهای مهم نمی‌دهید. قبل از اینکه این رویکرد شما را از همقطاران‌تان عقب بیاندازد، فکری به حال ارتقا اعتمادبه‌نفس خود بردارید و عنان زندگی را در اختیار بگیرید. رفتار همسر یا عشق‌زندگی‌تان را دائم زیرنظر دارید و برای انجام کوچک‌ترین اشتباهی، وی را به باد تمسخر می‌گیرید، این رویکرد چیزی به غیر از تخریب رابطه شما و عشق‌زندگی‌تان به دنبال ندارد و در اولین فرصت به فکر اصلاح رفتار خود باشید. تغییری مهم در محل کار یا منزل باید انجام دهید اما همیشه از زیر بار انجام این تغییر شانه خالی می‌کنید، امروز زمان خوبی است که برای این تغییر آستین بالا بزنید و مطمئن باشید، این تغییر زمینه پیشرفت‌های زیادی را برای شما فراهم خواهد کرد. به پدر و مادر یا بزرگان فامیل احترام نمی‌گذارید و از آنها خبر نمی‌گیرید، قبل از اینکه این رویکرد دلخوری بزرگان فامیل را به دنبال داشته باشد، در اولین فرصت سری به آنها بزنید و از ریش‌سفید‌های فامیل دلجویی نمایید.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

حمله تند و تیز بهنوش بختیاری به سحر زکریا + عکسحمله تند و تیز بهنوش بختیاری به سحر زکریا + عکسعباس جوانمرد درگذشت + واکنش اصغر فرهادیعباس جوانمرد درگذشت + واکنش اصغر فرهادینجات مهران رجبی از کرونای بی رحم و در حد مرگ + عکسنجات مهران رجبی از کرونای بی رحم و در حد مرگ + عکسدو بازیگر اصلی بچه مهندس۴ معرفی شدنددو بازیگر اصلی بچه مهندس۴ معرفی شدندسلمان فرخنده بازیگری که صدا و چهره‌اش شبیه خسرو شکیبایی استسلمان فرخنده بازیگری که صدا و چهره‌اش شبیه خسرو شکیبایی استفاجعه در بالیوود | یپیکا پادوکونه بازجویی شدفاجعه در بالیوود | یپیکا پادوکونه بازجویی شدتاکیوشی یوکو، بازیگر زن مشهور سینمای ژاپن خودکشی کرد!تاکیوشی یوکو، بازیگر زن مشهور سینمای ژاپن خودکشی کرد!هادی حجازی‌فر در نقش شهید باکری + عکسهادی حجازی‌فر در نقش شهید باکری + عکسکنایه عمو پورنگ به قیمت عجیب پراید + عکسکنایه عمو پورنگ به قیمت عجیب پراید + عکساعتراض شدید سحر ذکریا به مهران مدیریاعتراض شدید سحر ذکریا به مهران مدیریتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (306)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (306)کنایه محسن تنابنده به خبر خوش رئیس‌جمهور + عکسکنایه محسن تنابنده به خبر خوش رئیس‌جمهور + عکسیارا شهیدی به لایو اکشن پیترپن پیوستیارا شهیدی به لایو اکشن پیترپن پیوستگلوی سوشانت سینگ را فشار داده و او را خفه کرده‌اند!گلوی سوشانت سینگ را فشار داده و او را خفه کرده‌اند!دیا میرزا، بازیگر سلام بمبئی تحت تعقیب قرار گرفت!دیا میرزا، بازیگر سلام بمبئی تحت تعقیب قرار گرفت!روایت مهران رجبی از کرونای زجرآورروایت مهران رجبی از کرونای زجرآوردخالت صداوسیما در سریال جیران حسن فتحی | ۹۹ فردوسی‌پور به کجا رسید؟دخالت صداوسیما در سریال جیران حسن فتحی | ۹۹ فردوسی‌پور به کجا رسید؟سام درخشانی پدر شد + عکسسام درخشانی پدر شد + عکسزمان پخش آخرین سریال سیروس گرجستانیزمان پخش آخرین سریال سیروس گرجستانیساخت فیلم جدید درباره حضرت عیسیساخت فیلم جدید درباره حضرت عیسیبیوگرافی ازگه ازپیرینچی بازیگر ترک + تصاویربیوگرافی ازگه ازپیرینچی بازیگر ترک + تصاویرماجرای مهاجرت و ازدواج الهام چرخنده از زبان خودشماجرای مهاجرت و ازدواج الهام چرخنده از زبان خودشسریال حضرت موسی به کجا رسید؟سریال حضرت موسی به کجا رسید؟مشکل گربه بهنوش طباطبایی است؟مشکل گربه بهنوش طباطبایی است؟برندگان جوایز امی سال ۲۰۲۰برندگان جوایز امی سال ۲۰۲۰
اجرایی که حمید هیراد را منقلب کرداجرایی که حمید هیراد را منقلب کردخشم و اعتراض محسن چاوشی: تا ابد صدای محرومان خواهم ماندخشم و اعتراض محسن چاوشی: تا ابد صدای محرومان خواهم ماندخبر تازه از وضعیت خواننده ماکان‌بند پس از ابتلا به کروناخبر تازه از وضعیت خواننده ماکان‌بند پس از ابتلا به کرونارهام هادیان خواننده ماکان بند به کرونا مبتلا شدرهام هادیان خواننده ماکان بند به کرونا مبتلا شدبهانه کیم کارداشیان برای جدایی از همسرشبهانه کیم کارداشیان برای جدایی از همسرشخبر تازه از سلامت شجریان در آستانه ۸۰ سالگیخبر تازه از سلامت شجریان در آستانه ۸۰ سالگیبهرام نازمهر خواننده پاپ ایرانی بر اثر کرونا درگذشتبهرام نازمهر خواننده پاپ ایرانی بر اثر کرونا درگذشتکانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!کانیه وست اعلام کرد به تیلور سوئیفت کمک خواهد کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!توییت جدید کانیه وست طرفدارانش را نگران کرد!ماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسماجرای کشف حجاب در خودروی امید نعمتی خواننده گروه پالت + عکسمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشمانی رهنما از صداوسیما حذف شد | پس لرزه مهاجرت آقای خواننده و همسرشدرخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!درخواست ندا یاسی از محمد رضا فروتن درباره تکذیب تغییر جنسیت!بیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوبیانیه‌ جمعی از شاگردان آیدین آغداشلوادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!ادعای روزنامه کیهان: این خواننده‌ها پول مردم را بالا کشیده‌اند!پخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردپخش صدای خواننده زن از مناره‌های مسجد جنجال به پا کردمانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!مانی رهنما پس از مهاجرت از ایران: ایران خسته کننده است و آینده ای ندارد!وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟وضعیت سلامت شجریان در منزل چگونه است؟سریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردسریال اتهامات تجاوز جنسی به محسن نامجو رسید و او هم تکذیب کردکیتی پری مادر شدکیتی پری مادر شدلاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!لاله صبوری، آیدین آغداشلو را به آزار جنسی متهم کرد!آیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنمآیدین آغداشلو: هر نوع تحمیل جنسی را محکوم میکنممحمدرضا شجریان راهی منزل شدمحمدرضا شجریان راهی منزل شدانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیانتقاد مجری تلویزیون از محسن چاوشی + واکنش تند محسن چاوشیمحمدرضا شجریان هوشیار شدمحمدرضا شجریان هوشیار شدخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگیخبر خوش از شجریان در آستانه تولد ۸۰ سالگی
فیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استفیلم زندگی زلاتان ابراهیمووچ در راه استمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودمستند زندگی دیوید بکهام ساخته می‌شودرابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!رابطه دوباره کلوئی کارداشیان و تریستان تامپسون!مهاجرت علی کریمی به کانادامهاجرت علی کریمی به کاناداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خداشکایت دیگو مارادونا از کارگردان فیلم دست خدابوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسبوسه وریا غفوری و دخترش در قرنطینه + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسعلیرضا نیکبخت واحدی داماد شد + عکسغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهغزل حکیمی فرد ملی پوش شطرنج تابعیت سوییس را پذیرفت + تکذیبیهعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوز