Monday, 06 April 2020|دوشنبه، 18 فروردين، 1399|يا قاضي الحاجات|افراد آنلاین: 35 نفر

مروری بر گذشته

پیشخوان روزنامه های ورزشی – 17 فروردین 1399
پیشخوان روزنامه های ورزشی – 17 فروردین 1399
تحقیر نام ایران در Afc به خاطر زبان انگلیسی!
تحقیر نام ایران در Afc به خاطر زبان انگلیسی!
تقسیم کار در در خانه فاحریه و بوراک اوزچیوت در روزهای قرنطینه!
تقسیم کار در در خانه فاحریه و بوراک اوزچیوت در روزهای قرنطینه!
این نکته را رعایت کنید تا سهمیه بنزین اردیبهشت 99 را از دست ندهید!
این نکته را رعایت کنید تا سهمیه بنزین اردیبهشت 99 را از دست ندهید!
فال روزانه – 11 فروردین 1399
فال روزانه – 11 فروردین 1399
کلاه بزرگی که بر سر فدراسیون فوتبال رفت
کلاه بزرگی که بر سر فدراسیون فوتبال رفت
زمان پخش نون. خ۲ اعلام شد/ کاهش قسمت‌های سریال
زمان پخش نون. خ۲ اعلام شد/ کاهش قسمت‌های سریال
کیف و کفش های میلیونی همسر آردا توران!
کیف و کفش های میلیونی همسر آردا توران!
آخرین آمار ابتلا به کرونا در ایران [به‌روزرسانی]
آخرین آمار ابتلا به کرونا در ایران [به‌روزرسانی]
فال روزانه – 15 فروردین 1399
فال روزانه – 15 فروردین 1399
داروی درمان قطعی کرونا سرانجام کشف شد
داروی درمان قطعی کرونا سرانجام کشف شد
شکایت بورجو اسمرسوی از فردی که عکسش فتوشاپ غیراخلاقی کرده بود!
شکایت بورجو اسمرسوی از فردی که عکسش فتوشاپ غیراخلاقی کرده بود!
محسن تنابنده و جنجال عکس اتاق خواب در سریال پایتخت!
محسن تنابنده و جنجال عکس اتاق خواب در سریال پایتخت!
سردار اورتاج از سچیل گور هم جدا شد!
سردار اورتاج از سچیل گور هم جدا شد!
فال روزانه – 8 فروردین 1399
فال روزانه – 8 فروردین 1399
عکس پروفایل عاشقانه خاص و جذاب
عکس پروفایل عاشقانه خاص و جذاب
فال روزانه – 9 فروردین 1399
فال روزانه – 9 فروردین 1399
محققان چینی مورچه خوار پانگولین را منشا ویروس کرونا می‌دانند
محققان چینی مورچه خوار پانگولین را منشا ویروس کرونا می‌دانند
سریال پایتخت باز هم سانسور شد! + عکس
سریال پایتخت باز هم سانسور شد! + عکس
آشتی اوزهان کوچ و یامور تانری سوسین در روزهای بحران کرونا
آشتی اوزهان کوچ و یامور تانری سوسین در روزهای بحران کرونا

آخرین آمار ابتلا به کرونا در ایران [به‌روزرسانی 1 تا 40]

تاریخ انتشار: دوشنبه، 4 فروردين، 1399 اخبار ، اخبار حوادث
+ A -

ویروس کرونابه ایران وارد شده و هر لحظه اخبار جدیدی از آمار ابتلا به کرونا در ایران منتشر می‌شود. در این خبر که به صورت لحظه ای به روزرسانی می‌شود، آخرین آمار ابتلا به بیماری کرونا ویروس را مشاهده می‌کنید.

طی روزهای گذشته گزارش‌هایی از شیوع ویروس کرونا در شهر قم منتشر شد که متاسفانه 2 تن جان خود را از دست دادند، اما حتی با قرنطینه بیماران مشکوک به کرونا در قم نیز همچنان در سراسر کشور شاهد افزایش مبتلایان به ایران ویروس خطرناک هستیم.

جدیدترین آمار ابتلا به کرونا در ایران

بر اساس گزارش رسمی منابع وزارت بهداشت، آخرین گزارش‌های آزمایشگاهی حاکی از آن است 13 نفر دیگر از جمله 7 نفر در قم، 4 نفر در تهران و 2 نفر در گیلان به کروناویروس مبتلا شدند که از این تعداد 2 تن نیز جان خود را از دست دادند. بررسی‌ها نشان می‌دهد اکثر این مبتلایان از ساکنان قم بوده یا طی روزهای اخیر به قم سفر کرده بودند.

به‌روزرسانی 1:

۷۵۸ نفر مشکوک به کرونا

وزیر بهداشت ترکیه پس از گفتگوی تلفنی با سعید نمکی، وزیر بهداشت ایران از کنترل همه مسافران ورودی از مبدا ایران در مبادی ورودی ترکیه خبر داد. وی افزود بر اساس گفته همتای ایرانی‌اش در ایران 758 نفر مشکوک به کرونا و 18 مورد مثبت و 5 فوتی بوده است.

به‌روزرسانی 2:

مرگ 2 نفر در گیلان بر اثر ابتلا به کرونا

طبق گزارش پایگاه خبری رشت پرس، ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان عنوان کرد از میان موارد مشکوک به ابتلا به کرونا مرگ 2 نفر بر اثر این ویروس به تایید رسیده است. ارسلان سالاری با اشاره به اینکه موارد مشکوک به ابتلا به کرونا در گیلان هم تایید شده افزود قسمتی از بیمارستان‌های رازی و ولایت رشت برای بستری کردن بیماران مشکوک به ابتلا به این ویروس ایزوله شده است.

به‌روزرسانی 3:

جهانپور، رئیس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد تعداد مبتلایان به کرونا در ایران به 28 تن رسیده و متاسفانه تاکنون 5 نفر از هموطنانمان بر اثر ابتلا به این بیماری جان باخته‌اند.

به‌روزرسانی 4:

خبری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد مبنی بر این که مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه 13 تهران به ویروس کرونا مبتلا شده و در بیمارستان بستری است. اما این خبر تکذیب شده و کیانوش جعفری گفته رحمان زاده به دلیل ناراحتی ریوی در بیمارستان بستری شده و بیماری وی ارتباطی به کرونا ندارد.

به‌روزرسانی 5:

از ۴ تست کرونای شهردار منطقه 13، سه مورد آن مثبت بود

محسن هاشمی در این خصوص اعلام کرد: ” از 4 تست کرونای شهردار منطقه 13، سه مورد آن مثبت بوده و به جز من، مسجد جامعی، میلانی و برخی همکاران روابط عمومی در جلسه با او حضور داشتند. همچنین خود من هم روز بعد با خانم نژاد بهرام و آقای فراهانی و نظری جلسه داشتم و به همین دلیل تصمیم گرفتم از منزل بیرون نیایم.”

به‌روزرسانی 6:

آمار مبتلایان به کرونا در ایران به 43 نفر رسید

کیانوش جهان‌پور، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد تا قبل از ظهر امروز 4 اسفند 98 تعداد 15 نفر جدید به کرونا مبتلا شدند. وی در خصوص جزئیات این 15 نفر افزود از این تعداد 7 نفر در قم، 4 نفر در تهران، 2 نفر در گیلان، 1 نفر در استان مرکزی و 1 نفر در تنکابن شناسایی شدند، اما متاسفانه تاکنون 3 نفر جان خود را از دست دادند. از این رو با در نظر گرفتن این 15 فرد جدید که به کرونا مبتلا شدند، آمار بیماران مبتلا به این ویروس خطرناک در ایران به 43 نفر رسید.

به‌روزرسانی 7:

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا به 64 نفر و تعداد کشته‌شدگان به 12 نفر رسید. کیانوش جهانپور، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت گفت تا قبل از ظهر روز دوشنبه، 18 مبتلای جدید به ویروس کووید 19 شناسایی شد که 8 نفر در قم، 3 نفر در تهران، 2 نفر در گیلان، 2 نفر در مرکزی، 1 نفر در همدان و 2 نفر در اصفهان بوده‌اند. به این ترتیب تعداد مبتلایان به کروناویروس به 64 نفر رسیده و تاکنون 12 نفر بر اثر ابتلا به این بیماری فوت کرده‌اند.

به‌روزرسانی 8:

فوت یک فرد مبتلا به کرونا در نیشابور

رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور روز دوشنبه 5 اسفند 98 طی بیانیه‌ای اعلام کرد یک بیمار هفتاد ساله مبتلا به کرونا در این شهر جان خود را از دست داد. وی تاکید کرد یک نفر از این بیماران که دارای سن بیش از 70 سال بود شب گذشته جان خود را از دست داد که آزمایشات اولیه شواهدی مبنی بر ابتلای وی به کرونا نشان می‌دهد.

به‌روزرسانی 9:

فوت فرد مبتلا به کرونا در همدان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا اعلام کرد یک نفر در اثر بیماری کرونا در همدان فوت کرد.

به‌روزرسانی 10:

رحمت‌اله حافظی، پزشک عضو دوره چهارم شورای شهر تهران از کشته شدن 53 نفر در قم بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد. دکتر حریرچی گفته بود اگر آمار نماینده قم مبنی بر تلفات 50 نفر به واسطه ابتلا به کرونا در قم صحت داشته باشد، استعفا خواهد داد و حالا حافظی در واکنش به این حرف نوشته است: جناب حریرچی، تلفات قم به 53 نفر رسید. ضمنا بدانید که تست کرونای سه نفر از پرسنل ستادی وزارت بهداشت هم مثبت شده است. کتمان کافیست. دولت موظف است خیلی جدی واقعیت را پذیرا باشد و پیشگیری‌های لازم را اعمال نماید. امیدواریم بی کفایتی جدیدی را شاهد نباشیم.

به‌روزرسانی 11:

فوت دو فرد مبتلا به کرونا در کرمانشاه

رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه اعلام کرد 2 نفر به دلیل ابتلا به کرونا در این شهر جان خود را از دست دادند.

به‌روزرسانی 12:

آمار کرونا در ایران به 95 نفر رسید

کیانوش جهانپور، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد روز گذشته 61 مورد مبتلای قطعی کروناویروس در کشور شناسایی شدیم که متاسفانه ۱۲ نفر از آنها جان خود را از دست دادند. وی افزود موارد ابتلای قطعی از روز گذشته تا امروز با 34 مورد جدید بوده و تعداد کل مبتلایان به 95 نفر افزایش پیدا کرد. جهانپور تعداد فوتی روز گذشته را 3 فرد اعلام کرد که تعداد فوتی‌ها در مجموع به 15 نفر رسید. وی در پایان تاکید کرد بیشترین موارد ابتلا به کرونا در استان قم بوده که از 34 مورد جدید، 16 فرد در این استان شناسایی شدند.

به‌روزرسانی 13:

تست ابتلای قائم مقام وزیر بهداشت به کرونا مثبت شد

علیرضا وهاب‌زاده، مشاور وزیر بهداشت در صفحه شخصی توییتری خود از ابتلای حریرچی، قائم مقام وزیر بهداشت به ویروس کرونا خبر داد.

همچنین حریرچی با انتشار یک ویدیو اعلام کرد “من هم کرونایی شدم، حتما کرونا را شکست می دهیم”

به‌روزرسانی 14:

آمار کرونا در ایران به 139 نفر رسید

رئیس اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد  44 مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شد که متاسفانه 4 نفر جان خود را از دست دادند. وی افزود در مجموع تعداد مبتلایان به 139 نفر رسید که از این بین 19 نفر فوت کردند. طبق آمار بیشتری مبتلایان در استان قم و گیلان شناسایی شدند. آمار تعداد مبتلایان با تفکیک استان به شرح زیر است:

 • قم ۱۵ نفر
 • گیلان ۹ نفر
 • تهران ۴ نفر
 • خوزستان ۳ نفر
 • سیستان و بلوچستان ۲ نفر
 • فارس ۲ نفر
 • کهگیلویه و بویراحمد ۲ نفر
 • کرمانشاه ۱ نفر
 • اردبیل ۱ نفر
 • مازندران ۱ نفر
 • لرستان ۱ نفر
 • مرکزی ۱ نفر
 • سمنان ۱ نفر
 • هرمزگان ۱ نفر

به‌روزرسانی 15:

آمار کرونا در ایران به 245 نفر رسید

‏وزارت بهداشت اعلام کرد تعداد کل مبتلایان قطعی کووید 19 به 245 تن افزایش پیدا کرد که متاسفانه از این تعداد 26 تن فوت کردند.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، در اعلام آخرین آمار ابتلا به کووید-۱۹ در کشور از روز گذشته تا پیش از ظهر امروز، ۱۰۶ مورد جدید و ۷ مورد مرگ را گزارش داد. از این میان ۳۸ نفر در استان تهران، ۲۳ نفر در گیلان، هفت نفر در قم، یک نفر در همدان، ۸ نفر در اصفهان، ۷ نفر در مازندران، ۵ نفر در اردبیل، سه نفر در البرز، یک نفر در خراسان رضوی، سه نفر در سمنان، دو نفر در کرمانشاه، سه نفر در لرستان، یک نفر در کردستان، یک نفر در یزد، یک نفر در آذربایجان غربی و دو نفر در آذربایجان شرقی بوده‌اند. ۷ نفر از این اشخاص نیز فوت کرده‌اند.

به‌روزرسانی 16:

آمار کرونا در ایران به 388 نفر رسید

سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد طبق آخرین آمار، از ظهر روز گذشته تا ظهر امروز 143 مورد جدید مبتلا به کرونا شناسایی شدند که آمار ابتلایان قطعی به کرونا به 388 نفر رسید وی افزود از این تعداد 73 نفر بهبود یافته و متاسفانه 34 نفر نیز جان خود را از دست دادند. طبق اعلام سخنگوی وزارت بهداشت میانگین سن بستری بیش از 50 سال بوده و میانگین سن فوت‌شدگان نیز بالای 60 سال است. آمار تعداد مبتلایان با تفکیک استان تا ظهر امروز 9 اسفند 98 به شرح زیر است:

 • ۶۴ نفر در تهران
 • ۲۵ نفر در گیلان
 • ۱۶ نفر در قم
 • ۱۰ نفر در اصفهان
 • ۹ نفر در مازندران
 • ۴ نفر در آذربایجان شرقی
 • ۳ نفر در البرز
 • ۳ نفر در خوزستان
 • ۲ نفر در سمنان
 • ۲ نفر در کردستان
 • ، ۲ نفر در قزوین
 • ۲ نفر در گلستان
 • ۱ نفر در اردبیل

به‌روزرسانی 17:

آمار کرونا در ایران به 593 نفر رسید

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش اعلام کرد تعداد جان‌باختگان کرونا در سطح کشور به 43 نفر افزایش پیدا کرد و به طور کلی آمار مبتلایان از 388 نفر دیروز به 593 نفر رسید. رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت نیز اعلام کرد از ظهر روز گذشته تا قبل از ظهر امروز 205 نفر مورد ابتلای جدید داشته‌ایم که  آمار تعداد مبتلایان با تفکیک استان تا ظهر امروز 10 اسفند 98 به شرح زیر است:

 •  ۵۲ نفر در تهران
 • ۲۱ نفر در قم
 • ۱۷ نفر در گیلان
 • ۲۲ نفر در گلستان
 • اصفهان ۱۲ نفر
 • مرکزی ۱۸ نفر
 • مازندران ۱۲ مورد
 • خراسان جنوبی یک مورد
 • ایلام یک مورد
 • استان فارس هشت مورد
 • کردستان ۵ مورد
 • قزوین ۶ مورد
 • خوزستان ۴ مورد
 • یزد ۴ مورد

به‌روزرسانی 18:

افزایش آمار کرونا در ایران به 987 نفر

جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد تعداد مبتلایان به کرونا از 593 نفر به 987 نفر افزایش پیدا کرد. وی افزود متاسفانه تعداد قربانیان نیز در سراسر کشور به 54 نفر افزایش یافت. آمار تعداد مبتلایان با تفکیک استان تا ظهر امروز 11 اسفند 98 به شرح زیر است:

 • قم 30 مورد
 • تهران 170 مورد
 • گیلان 28 مورد
 • مرکزی 44 مورد
 • اصفهان 13 مورد
 • فارس 8 مورد
 • خراسان رضوی 17 مورد
 • کرمانشاه 2 مورد
 • لرستان 8 مورد
 • کردستان 8 مورد
 • سمنان 3 مورد
 • مازندران 11 مورد
 • همدان 3 مورد
 • خراسان جنوبی 2 مورد
 • البرز 31 مورد
 • هرمزگان 2 مورد
 • خوزستان 9 مورد
 • سیستان و بلوچستان 1 مورد
 • ایلام 1 مورد
 • کرمان 2 مورد

به‌روزرسانی 19:

افزایش آمار کرونا در ایران به 1501 نفر

وزارت بهداشت اعلام کرد: از بین 7280 مراجعه تا کنون 4312 مورد، مشکوک بوده که از این تعداد، 1501 مورد مثبت کرونا تشخیص داده شده است. طبق اعلام این وزارتخانه متاسفانه از این تعداد 66 نفر جان خود را از دست دادند و 291 نفر نیز بهبود یافته‌اند.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت طی ۲۴ ساعت گذشته، در استان تهران ۲۲۵ مورد جدید، قم ۶۲ مورد، گیلان ۵۳ مورد، اصفهان ۲۳ مورد، مرکزی ۱۸ مورد، قزوین ۱۸ مورد، خراسان رضوی ۶ مورد، فارس ۸ مورد، کرمانشاه یک مورد، مازندران ۱۲ مورد، البرز ۱۰ مورد، هرمزگان ۷ مورد، خوزستان ۱۲ مورد، سیستان و بلوچستان یک مورد، آذربایجان غربی ۴ مورد، ایلام ۲ مورد، خراسان جنوبی ۳ مورد، کرمان ۲ مورد و یزد یک مورد جدید قطعی ابتلا به کووید ۱۹ ثبت و گزارش شده است.

رئیسی گفت شمار مبتلایان در استان‌های تهران، قم و گیلان بیشتر است و این درحالی است که ورودی و خروجی بیماری در قم و گیلان تقریبا یکسان شده؛ بدین‌معنی که تعداد موارد جدید شناسایی‌شده و موارد ترخیص‌شده از این استان‌ها درحال مساوی شدن است.

به‌روزرسانی 20:

افزایش آمار کرونا در ایران به 2336 نفر

در روز سه شنبه سیزدهم اسفند، سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۸۳۵ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در کشور شناسایی شده که تعداد کلی مبتلایان تایید شده به این ویروس را تا به این ساعت به ۲,۳۳۶ نفر رسانده است. از ظهر دوشنبه تا ظهر سه شنبه ۱۱ نفر دیگر در ایران به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده و متاسفانه تعداد قربانیان این ویروس به ۷۷ نفر افزایش یافت و همچنین ۴۳۵ نفر نیز تا به امروز بهبود یافته اند.

به‌روزرسانی 21:

آمار کرونا در ایران به 2822 نفر رسید

جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در ایران به 2822 نفر افزایش پیدا کرد که متاسفانه از این تعداد 92 نفر جان خود را از دست دادند. وی افزود خوشبختانه 552 نفر از مبتلایان به بیماری کووید 19 در کشور بهبود پیدا کردند که این آمار به صورت روزانه در حال افزایش است.

«کیانوش جهانپور» با اعلام این مطلب اظهار داشت که از بین مبتلایان جدید، ۲۵۳ مورد مربوط به استان تهران، ۳۵ مورد مربوط به استان گیلان، ۹ نفر مربوط به استان مازندران، ۸ نفر مربوط به استان سمنان، ۹ نفر مربوط به استان گلستان، ۹ نفر مربوط به استان آذربایجان شرقی، ۴ نفر مربوط کردستان، ۱۵ نفر مربوط به کرمانشاه، ۷ نفر مربوط به ایلام، ۵ مورد مربوط به استان لرستان، ۲۷ نفر مربوط به استان خوزستان، ۱۴ مورد مربوط به فارس، ۶ مورد مربوط به زنجان، ۸ نفر مربوط به مرکزی، ۲۵ نفر مربوط به قزوین، ۱۹ نفر مربوط به البرز، ۱۰۱ نفر مربوط به قم، یک نفر مربوط به چهارمحال و بختیاری، ۱۴ نفر مربوط به کرمان، ۸ نفر مربوط به سیستان و بلوچستان، ۸ نفر مربوط به خراسان رضوی و یک نفر مربوط به خراسان شمالی است.

به‌روزرسانی 22:

افزایش آمار کرونا در ایران به 3513 نفر

در روز پنجشنبه پانزدهم اسفند، وزارت بهداشت اعلام کرد تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در ایران به 3513 نفر افزایش پیدا کرد و متاسفانه طی روز گذشته 15 نفر جان خود را از دست دادند که قربانیان این ویروس در مجموع به 107 نفر رسید. طبق اعلام وزارت بهداشت تاکنون 739 نفر از مبتلایان به کرونا نیز بهبود پیدا کردند. گفتنی است بیشترین آمار مبتلایان به کرونا در کشور به استان‌های تهران با 1352 نفر، گیلان 333 نفر، قم 386، اصفهان 238 و استان مرکزی با 180 تعلق دارد.

به‌روزرسانی 23:

آمار کرونا در ایران به 4747 نفر رسید

جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از ظهر دیروز تا امروز، 1234 بیمار جدید مبتلا به کووید- 19 در کشور شناسایی شد و در مجموع تعداد این بیماران در کشور به 4747 نفر افزایش پیدا کرد. وی افزود متاسفانه در 24 ساعت گذشته، 17 بیمار مبتلا به کووید- 19 فوت کردند و مجموع قربانیان کرونا به  124 نفر رسید. سخنگوی بهداشت تعداد بهبود یافتگان بر اثر این بیماری در کشور به 1913 نفر اعلام کرد. تعداد بیماران مبتلا به کرونا به تفکیک استان‌ها به شرح زیر است:

 • تهران: 1413
 • گیلان: 424
 • قم: 523
 • مرکزی: 228
 • قزوین: 176
 • البرز: 302
 • اصفهان: 388
 • فارس: 81
 • خوزستان: 63
 • لرستان: 80
 • کردستان: 42
 • آذربایجان شرقی: 75
 • آذربایجان غربی: 11
 • اردبیل: 40
 • خراسان رضوی: 89
 • خراسان جنوبی: 18
 • خراسان شمالی: 15
 • سیستان و بلوچستان: 21
 • کرمان: 25
 • کرمانشاه: 27
 • بوشهر: 5
 • یزد: 57
 • کهگیلویه و بویراحمد: 6
 • چهارمحال و بختیاری: 14
 • زنجان: 50
 • سمنان: 114
 • ایلام: 13
 • مازندران: 301
 • گلستان: 104
 • هرمزگان: 19
 • همدان: 23

به‌روزرسانی 24:

افزایش آمار کرونا در ایران به 5823 نفر

طبق اعلام وزارت بهداشت، از ظاهر دیروز تا امروز 1576 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در کشور شناسایی شد و مجموعه تعداد مبتلایان به 5823 نفر افزایش پیدا کرد. متاسفانه از این تعداد نیز 145 نفر جان خود را از دست دادند و 1669 نفر نیز بهبود پیدا کردند. تفکیک آمار به شرح زیر است:

 • تهران: ۱۵۳۹
 • قم: ۶۶۸
 • گیلان: ۴۹۴
 • اصفهان: ۴۸۴
 • البرز: ۳۰۵
 • مازندران: ۶۰۶
 • مرکزی: ۲۶۵
 • قزوین: ۱۷۸
 • سمنان: ۱۳۸
 • گلستان: ۱۶۲
 • خراسان رضوی: ۱۳۵
 • فارس: ۹۵
 • لرستان: ۱۰۷
 • آذربایجان شرقی: ۷۷
 • خوزستان: ۶۴
 • یزد: ۸۱
 • زنجان: ۵۲
 • کردستان: ۴۴
 • اردبیل: ۴۱
 • کرمانشاه: ۳۱
 • کرمان: ۴۰
 • همدان: ۳۴
 • سیستان و بلوچستان: ۳۴
 • هرمزگان: ۳۰
 • خراسان جنوبی: ۱۸
 • خراسان شمالی: ۲۳
 • چهارمحال و بختیاری: ۱۶
 • ایلام: ۱۵
 • آذربایجان غربی: ۳۳
 • کهگیلویه و بویراحمد: ۶
 • بوشهر: ۸

به‌روزرسانی 25:

افزایش آمار کرونا در ایران به 6566 نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، 743 مورد بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کل کشور به ۶۵۶۶ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت قبل، 49 نفر از مبتلایان جدید کووید- 19 فوت کردند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به 194مورد رسید. همچنین خوشبختانه در کشور تا به امروز 2134 بیمار مبتلا به کووید- 19 بهبود پیدا کردند. تفکیک آمار مبتلایان به کویید-19 به شرح زیر است:

 • تهران: ۱۸۰۵
 • قم: ۶۸۵
 • گیلان: ۴۹۶
 • اصفهان: ۵۶۴
 • البرز: ۳۰۷
 • مازندران: ۶۲۰
 • مرکزی: ۳۳۵
 • قزوین: ۲۰۷
 • سمنان: ۱۷۵
 • گلستان: ۱۷۵
 • خراسان رضوی: ۱۵۴
 • فارس: ۱۰۴
 • لرستان: ۱۴۴
 • آذربایجان شرقی: ۱۰۷
 • خوزستان: ۶۹
 • یزد: ۸۷
 • زنجان: ۵۳
 • کردستان: ۶۳
 • اردبیل: ۵۰
 • کرمانشاه: ۳۳
 • کرمان: ۴۱
 • همدان: ۶۰
 • سیستان و بلوچستان: ۳۴
 • هرمزگان: ۳۵
 • خراسان جنوبی: ۴۴
 • خراسان شمالی: ۲۴
 • چهارمحال و بختیاری: ۲۱
 • ایلام: ۱۵
 • آذربایجان غربی: ۴۰
 • کهگیلویه و بویراحمد: ۹
 • بوشهر: ۱۰

به‌روزرسانی 26:

افزایش آمار کرونا در ایران به 7161نفر

دکتر جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از ظهر دیروز تا امروز و طبق نتایج آزمایشگاهی، 595 مورد بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد و مجموع مبتلایان به این بیماری در کشور به 7161 نفر افزایش پیدا کرد. وی افزود خوشبختانه تا به امروز 2391 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 بهبود یافته و ترخیص شدند. طبق اعلام سخنگوی وزارت بهداشت متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 43 نفر از مبتلایان جدید کووید- 19 فوت کردند و مجموع قربانیان این بیماری در کشور به 237 مورد رسید. آمار کرونا در کشور به تفکیک استان به شرح زیر است:

 • تهران: 1945
 • قم: 712
 • گیلان: 524
 • اصفهان: 601
 • البرز: 307
 • مازندران: 63
 • مرکزی: 389
 • قزوین: 247
 • سمنان: 220
 • گلستان: 175
 • خراسان رضوی: 183
 • فارس: 133
 • لرستان: 151
 • آذربایجان شرقی: 129
 • خوزستان: 73
 • یزد: 90
 • زنجان: 68
 • کردستان: 66
 • اردبیل: 72
 • کرمانشاه: 44
 • کرمان: 36
 • همدان: 60
 • سیستان و بلوچستان: 34
 • هرمزگان: 52
 • خراسان جنوبی: 37
 • خراسان شمالی: 34
 • چهارمحال و بختیاری: 26
 • ایلام: 31
 • آذربایجان غربی: 69
 • کهگیلویه و بویراحمد: 9
 • بوشهر: 11

به‌روزرسانی 27:

افزایش آمار کرونا در ایران به 8042 نفر

سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد با 881 مورد جدید، تعداد مبتلایان به کرونا به 8042 نفر افزایش پیدا کرد. وی افزود متاسفانه از این تعداد 291 نفر جان خود را از دست دادند و آمار بهبودیافتگان نیز به 2731 نفر افزایش یافت. تعداد کل بیماران مبتلا به کرونا در کشور به تفکیک استان به شرح زیر است:

 • تهران: 2114
 • قم: 751
 • گیلان: 524
 • اصفهان: 618
 • البرز: 339
 • مازندران: 886
 • مرکزی: 416
 • قزوین: 257
 • سمنان: 221
 • گلستان: 179
 • خراسان رضوی: 222
 • فارس: 151
 • لرستان: 176
 • آذربایجان شرقی: 146
 • خوزستان: 110
 • یزد: 127
 • زنجان: 79
 • کردستان: 78
 • اردبیل: 91
 • کرمانشاه: 51
 • کرمان: 40
 • همدان: 77
 • سیستان و بلوچستان: 40
 • هرمزگان: 69
 • خراسان جنوبی: 51
 • خراسان شمالی: 34
 • چهارمحال و بختیاری: 37
 • ایلام: 56
 • آذربایجان غربی: 73
 • کهگیلویه و بویراحمد: 11
 • بوشهر: 18

به‌روزرسانی 28:

افزایش آمار کرونا در ایران به 9000 نفر

دکتر جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از ظهر دیروز تا امروز 21 اسفند 98 و طبق نتایج آزمایشگاهی، 958 مورد جدید ابتلا به بیماری کووید-19 در کشور شناسایی شد و مجموع مبتلایان به کرونا در کشور را به 9000 نفر رساند. وی افزود متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 63 نفر از مبتلایان جدید فوت کردند و مجموع جان قربانیان این بیماری در کشور به 354 افزایش پیدا کرد. وی افزود خوشبختانه 2959 نفر از بیماران مبتلا به کووید-19 بهبود پیدا کرده و ترخیص شده‌اند

تعداد موارد جدید بیماران کووید19 در کشور به تفکیک استان طی 24 ساعت گذشته:

 • تهران: 256
 • قم: 53
 • گیلان: 5
 • اصفهان: 170
 • البرز: 45
 • مازندران: 32
 • مرکزی: 31
 • قزوین: 27
 • سمنان: 63
 • گلستان: 9
 • خراسان رضوی: 34
 • فارس: 19
 • لرستان: 9
 • آذربایجان شرقی: 29
 • خوزستان: 17
 • یزد: 23
 • زنجان: 22
 • کردستان: 6
 • اردبیل: 1
 • کرمانشاه: 8
 • کرمان: 18
 • همدان: 7
 • سیستان و بلوچستان: 4
 • هرمزگان: 10
 • خراسان جنوبی: 15
 • خراسان شمالی: 11
 • چهارمحال و بختیاری: 1
 • ایلام: 6
 • آذربایجان غربی: 27
 • کهگیلویه و بویراحمد: 0
 • بوشهر: 0

به‌روزرسانی 29:

افزایش آمار کرونا در ایران به 10075نفر

طبق اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، ‏از ظهر دیروز تا امروز 22 اسفند 98، 1075 مورد بیمار مبتلا به کرونا جدید در کشور شناسایی شد و مجموع مبتلایان به 10075 نفر افزایش یافت. همچنین متاسفانه طی 24 ساعت گذشته 75 نفر فوت کردند و تعداد قربانیان این ویروس به 429 رسید.

موارد جدید شناسایی بیماران کووید-19 در کشور به تفکیک استان طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر است:

 • تهران: 303
 • قم: 42
 • گیلان: 84
 • اصفهان: 4
 • البرز: 74
 • مازندران: 79
 • مرکزی: 88
 • قزوین: 42
 • سمنان: 40
 • گلستان: 25
 • خراسان رضوی: 29
 • فارس: 29
 • لرستان: 25
 • آذربایجان شرقی: 7
 • خوزستان: 31
 • یزد: 21
 • زنجان: 17
 • کردستان: 9
 • اردبیل: 14
 • کرمانشاه: 20
 • کرمان: 7
 • همدان: 12
 • سیستان و بلوچستان: 6
 • هرمزگان: 0
 • خراسان جنوبی: 12
 • خراسان شمالی: 0
 • چهارمحال و بختیاری: 11
 • ایلام: 7
 • آذربایجان غربی: 19
 • کهگیلویه و بویراحمد: 15
 • بوشهر: 3

به‌روزرسانی 30:

افزایش آمار کرونا در ایران به 11364 نفر

جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، 1289 مورد بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کشور به 11364 نفر افزایش پیدا کرد. وی افزود متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 85 نفر از مبتلایان جدید کووید۱۹ فوت کردند و مجموع جان‌باختگان این بیماری در کشور به 514 افزایش یافت.

موارد جدید بیماران کووید۱۹ در کشور به تفکیک استان طی 24 ساعت گذشته:

 • تهران: ۳۰۳
 • قم: ۴۲
 • گیلان: ۷۱
 • اصفهان: ۱۱۰
 • البرز: ۶
 • مازندران: ۱۹۲
 • مرکزی: ۴۸
 • قزوین: ۱۲
 • سمنان: ۳۸
 • گلستان: ۲۱
 • خراسان رضوی: ۱۱۰
 • فارس: ۳۳
 • لرستان: ۲۵
 • آذربایجان شرقی: ۹۷
 • خوزستان: ۱۵
 • یزد: ۴۶
 • زنجان: ۲۰
 • کردستان: ۹
 • اردبیل: ۱۵
 • کرمانشاه: ۱۵
 • کرمان: ۱۲
 • همدان: ۱۰
 • سیستان و بلوچستان: ۲
 • هرمزگان: ۴
 • خراسان جنوبی: ۰
 • خراسان شمالی: ۰
 • چهارمحال و بختیاری: ۰
 • ایلام: ۸
 • آذربایجان غربی: ۲۵
 • کهگیلویه و بویراحمد: ۰
 • بوشهر: ۰

به‌روزرسانی 31:

افزایش آمار کرونا در ایران به 12729 نفر

طبق اعلام جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت از ظهر دیروز تا امروز طبق نتایج آزمایشگاهی، 1365 مورد بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد و مجموع مبتلایان به این بیماری در کشور به 12729 نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 97 نفر از مبتلایان جدید کووید19 فوت کردند و مجموع قربانیان این بیماری در کشور به 611 مورد رسید.

موارد جدید شناسایی شده کووید19 در کشور به تفکیک استان طی 24 ساعت گذشته:

 • تهران: 347
 • قم: 32
 • گیلان: 113
 • اصفهان: 155
 • البرز: 134
 • مازندران: 17
 • مرکزی: 115
 • قزوین: 47
 • سمنان: 47
 • گلستان: 0
 • خراسان رضوی: 30
 • فارس: 11
 • لرستان: 2
 • آذربایجان شرقی: 59
 • خوزستان: 48
 • یزد: 73
 • زنجان: 31
 • کردستان: 5
 • اردبیل: 33
 • کرمانشاه: 8
 • کرمان: 0
 • همدان: 7
 • سیستان و بلوچستان: 2
 • هرمزگان: 0
 • خراسان جنوبی: 4
 • خراسان شمالی: 1
 • چهارمحال و بختیاری: 0
 • ایلام: 6
 • آذربایجان غربی: 31
 • کهگیلویه و بویراحمد: 0
 • بوشهر: 7

به‌روزرسانی 32:

افزایش آمار کرونا در ایران به 13938 نفر

دکتر جهانپور سخنگو وزارت بهداشت اعلام کرد از ظهر دیروز تا امروز و طبق نتایج آزمایشگاهی، 1209 مورد بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کشور به 13938 نفر افزایش پیدا کرد. متاسفانه طی 24 ساعت گذشته، 113 نفر از مبتلایان جدید کووید19 فوت کردند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به 724 مورد رسید.

موارد جدید بیماران کووید19 در کشور به تفکیک استان طی 24 ساعت گذشته:

 • تهران: 251
 • قم: 84
 • گیلان: 43
 • اصفهان: 126
 • البرز: 67
 • مازندران: 72
 • مرکزی: 0
 • قزوین: 22
 • سمنان: 41
 • گلستان: 25
 • خراسان رضوی: 143
 • فارس: 9
 • لرستان: 52
 • آذربایجان شرقی: 36
 • خوزستان: 32
 • یزد: 36
 • زنجان: 32
 • کردستان: 27
 • اردبیل: 0
 • کرمانشاه: 13
 • کرمان: 7
 • همدان: 11
 • سیستان و بلوچستان: 6
 • هرمزگان: 7
 • خراسان جنوبی: 18
 • خراسان شمالی: 6
 • چهارمحال و بختیاری: 0
 • ایلام: 18
 • آذربایجان غربی: 18
 • کهگیلویه و بویراحمد: 1
 • بوشهر: 6

به‌روزرسانی 33:

افزایش آمار کرونا در ایران به 14991 نفر

دکتر جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، 1053 مورد جدید ابتلا به کووید19(کروناویروس جدید) در کشور شناسایی شدند و مجموع مبتلایان به این بیماری در کشور به14991 نفر افزایش پیدا کرد. وی افزود متاسفانه از میان بیماران جدید شناسایی شده، 129 نفر جان خود را از دست دادند و مجموع درگذشتگان بیماری کووید19 در کشور تا امروز (26 اسفند 98) به 853 نفر رسید.

توزیع فراوانی موارد جدید شناسایی شده کووید19 در کشور به تفکیک استان طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر است:

 • آذربایجان شرقی: 35
 • آذربایجان غربی: 31
 • اردبیل: 30
 • اصفهان: 118
 • البرز: 49
 • ایلام: 2
 • بوشهر: 4
 • تهران: 200
 • چهارمحال و بختیاری: 3
 • خراسان جنوبی: 7
 • خراسان شمالی: 45
 • خوزستان: 53
 • زنجان: 15
 • سمنان: 34
 • سیستان و بلوچستان: 11
 • فارس: 43
 • قزوین: 40
 • قم: 19
 • کردستان: 31
 • کرمان: 13
 • کرمانشاه: 21
 • کهگیلویه و بویراحمد: 5
 • گلستان: 42
 • گیلان: 18
 • مازندران: 96
 • مرکزی: 14
 • هرمزگان: 16
 • همدان: 7
 • یزد: 51

به‌روزرسانی 34:

افزایش آمار کرونا در ایران به 16169 نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، 1178 مورد جدید ابتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به 16169 نفر رسید. وی افزود متاسفانه 125 نفر از بیماران جان خود را از دست دادند و تعداد درگذشتگان بیماری کووید19 در کشور به 988 نفر افزایش پیدا کرد.

موارد جدید بیماران کووید19 در کشور به تفکیک استان طی 24 ساعت گذشته:

تهران: 273
مازندران: 59
اصفهان: 75
قم: 29
گیلان: 45
البرز: 116
مرکزی: 47
سمنان: 33
قزوین: 26
آذربایجان شرقی: 78
یزد: 49
خوزستان: 25
گلستان: 30
فارس: 31
آذربایجان غربی: 34
اردبیل: 19
کردستان: 2
خراسان شمالی: 3
کرمانشاه: 9
هرمزگان: 6
خراسان جنوبی: 12
همدان: 11
کرمان: 19
ایلام: 7
زنجان: 25
سیستان و بلوچستان: 11
چهارمحال و بختیاری: 2
بوشهر: 4
خراسان رضوی: 63
لرستان: 35

به‌روزرسانی 35:

افزایش آمار کرونا در ایران به 17361 نفر

دکتر رئیسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت عنوان کرد از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، 1192 مورد جدید ابتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به 17361 نفر افزایش پیدا کرد. وی افزود متاسفانه با فوت 147 نفر از بیماران، مجموع قربانیان این بیماری در کشور به 1135 نفر افزایش یافت.

موارد جدید بیماران کووید19 در کشور به تفکیک استان طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر است:

تهران: 213
قم: 22
گیلان: 21
اصفهان: 162
البرز: 76
مازندران: 61
مرکزی: 23
قزوین: 53
سمنان: 60
گلستان: 20
خراسان رضوی: 30
فارس: 60
لرستان: 39
آذربایجان شرقی: 84
خوزستان: 28
یزد: 45
زنجان: 20
کردستان: 22
اردبیل: 10
کرمانشاه: 7
کرمان: 11
همدان: 13
سیستان و بلوچستان: 6
هرمزگان: 12
خراسان جنوبی: 21
چهارمحال و بختیاری: 4
ایلام: 10
آذربایجان غربی: 42
کهگیلویه و بویراحمد: 13
بوشهر: 4

به‌روزرسانی 36:

افزایش آمار کرونا در ایران به 18407 نفر

دکتر رئیسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت اعلام کرد از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، 1046 مورد جدید ابتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به 18407 نفر افزایش پیدا کرد. وی افزود متاسفانه با جان باختن 149 نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به 1284 نفر افزایش یافت.

موارد جدید بیماران کووید-19 در کشور به تفکیک استان طی 24 ساعت گذشته:

 • تهران: 137
 • قم: 31
 • گیلان: 73
 • اصفهان: 108
 • البرز: 61
 • مازندران: 58
 • مرکزی: 47
 • قزوین: 47
 • سمنان: 16
 • گلستان: 9
 • خراسان رضوی: 50
 • فارس: 21
 • لرستان: 37
 • آذربایجان شرقی: 58
 • خوزستان: 22
 • یزد: 69
 • زنجان: 26
 • کردستان: 11
 • اردبیل: 16
 • کرمانشاه: 6
 • کرمان: 14
 • همدان: 20
 • سیستان و بلوچستان: 18
 • هرمزگان: 5
 • خراسان جنوبی: 5
 • چهارمحال و بختیاری: 3
 • ایلام: 8
 • آذربایجان غربی: 26
 • کهگیلویه و بویراحمد: 15
 • بوشهر: 8
 • خراسان شمالی: 21

به‌روزرسانی 37:

افزایش آمار کرونا در ایران به 19644 نفر

 وهاب زاده، مشاور وزیر بهداشت اعلام کرد ‏از ظهر دیروز تا امروز، ۱۲۳۷ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به ۱۹۶۴۴ نفر رسید. ۶۷۴۵ نفر از بیماران مبتلا بهبود یافته و ترخیص شده اند. با جان باختن ۱۴۹ نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به ۱۴۳۳ نفر رسید.

موارد جدید بیماران کووید19 در کشور به تفکیک استان طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر است:

 • تهران: ۲۲۰
 • قم: ۳۶
 • گیلان: ۹۹
 • اصفهان: ۱۴۵
 • البرز: ۹۵
 • مازندران: ۸۴
 • مرکزی: ۱۷
 • قزوین: ۸
 • سمنان: ۵۲
 • گلستان: ۱۵
 • خراسان رضوی: ۴۸
 • فارس: ۵۰
 • لرستان: ۹
 • آذربایجان شرقی: ۵۵
 • خوزستان: ۱۰
 • یزد: ۴۹
 • زنجان: ۴۴
 • کردستان: ۱۵
 • اردبیل: ۳۵
 • کرمانشاه: ۵
 • کرمان: ۱۲
 • همدان: ۲۲
 • سیستان و بلوچستان: ۸
 • هرمزگان: ۱۷
 • خراسان جنوبی: ۱۸
 • چهارمحال و بختیاری: ۳
 • ایلام: ۲۰
 • آذربایجان غربی: ۲۷
 • کهگیلویه و بویراحمد: ۱
 • بوشهر: ۱
 • خراسان شمالی: ۱۷

به‌روزرسانی 38:

افزایش آمار کرونا در ایران به 20610 نفر

سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از ظهر دیروز تا امروز ۹۶۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و تعداد مبتلایان به این بیماری در کشور به ۲۰۶۱۰ نفر افزایش پیدا کرد. وی افزود با فوت 123 نفر از بیماران، مجموع قربانیان این بیماری در کشور به 1556 نفر افزاش یافت.

موارد جدید بیماران کووید19 در کشور به تفکیک استان را طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر است:

 • تهران: ۲۳۲
 • قم: ۲۰
 • گیلان: ۵۷
 • اصفهان: ۱۰۱
 • البرز: ۵۵
 • مازندران: ۲۸
 • قزوین: ۵۹
 • گلستان: ۶
 • خراسان رضوی: ۵۷
 • فارس: ۲۲
 • لرستان: ۳۴
 • آذربایجان شرقی: ۷۲
 • خوزستان: ۳۱
 • یزد: ۵۲
 • زنجان: ۳۵
 • کردستان: ۷
 • اردبیل: ۶
 • کرمانشاه: ۵
 • کرمان: ۸
 • همدان: ۲۷
 • سیستان و بلوچستان: ۵
 • چهارمحال و بختیاری: ۲
 • ایلام: ۱۸
 • آذربایجان غربی: ۱۴
 • کهگیلویه و بویراحمد: ۱۲
 • خراسان شمالی: ۱

استانهایی که نام آنها در لیست بالا وجود ندارد، در فاصله ظهر روز گذشته تا امروز، مورد جدیدی از ابتلا به کووید19 در آنها شناسایی و گزارش نشده است.

به‌روزرسانی 39:

افزایش آمار کرونا در ایران به 21638 نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس یافته های آزمایشگاهی، 1028 مورد جدید ابتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد و تا امروز 21638 بیمار مبتلا به این بیماری در کشور گزارش شده است. خوشبختانه 7913 نفر از بیماران کووید19 در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند. متاسفانه با جان باختن 129 نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به 1685 نفر رسید.

موارد جدید بیماران کووید19 در کشور به تفکیک استان را طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر است:

 • تهران: 249
 • قم: 17
 • گیلان: 38
 • اصفهان: 87
 • البرز: 60
 • مازندران: 36
 • مرکزی: 36
 • قزوین: 29
 • گلستان: 10
 • خراسان رضوی: 42
 • فارس: 26
 • لرستان: 33
 • آذربایجان شرقی: 57
 • خوزستان: 22
 • یزد: 84
 • زنجان: 28
 • کردستان: 16
 • اردبیل: 19
 • کرمانشاه: 7
 • کرمان: 8
 • همدان: 19
 • سیستان و بلوچستان: 15
 • هرمزگان: 2
 • خراسان جنوبی: 15
 • چهارمحال و بختیاری: 2
 • ایلام: 17
 • آذربایجان غربی: 28
 • خراسان شمالی: 26

استانهایی که نام آنها در لیست بالا وجود ندارد، در فاصله ظهر روز گذشته تا امروز، مورد جدیدی از ابتلا به کووید19 در آنها شناسایی و گزارش نشده است.

به‌روزرسانی 40:

افزایش آمار کرونا در ایران به 23049 نفر

جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی و از ظهر دیروز تا امروز، 1411 مورد جدید ابتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد و با احتساب این افراد، مجموع مبتلایان قطعی به کووید19 در کشور شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به 23049 افزایش پیدا کرد. وی افزود متاسفانه با جان باختن 127 نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به 1812 نفر افزایش یافت. وی افزود میانگین سنی مبتلایان به کروناویروس در کشور حدود 59 سال و میانگین سنی فوت‌شدگان، حدود 64 سال بوده است.

ادامه آخرین آمار ابتلا به کرونا در ایران

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

فیلم سینمایی خروج ساخته جدید ابراهیم حاتمی کیا هفته آینده منتشر خواهد شدفیلم سینمایی خروج ساخته جدید ابراهیم حاتمی کیا هفته آینده منتشر خواهد شدآهو طوبا: در آمریکا اگر گرسنه باشی همسایه بهت آب هم نمیده، اینجا مردم تو کوچه میمیرند!آهو طوبا: در آمریکا اگر گرسنه باشی همسایه بهت آب هم نمیده، اینجا مردم تو کوچه میمیرند!شکایت بورجو اسمرسوی از فردی که عکسش فتوشاپ غیراخلاقی کرده بود!شکایت بورجو اسمرسوی از فردی که عکسش فتوشاپ غیراخلاقی کرده بود!کامنت دروازه‌بان آرسنال برای بهتاش پایتخت! + عکسکامنت دروازه‌بان آرسنال برای بهتاش پایتخت! + عکسرکوردهای باورنکردنی بهرام افشاری بازیگر پایتخت در اینستاگرام + عکسرکوردهای باورنکردنی بهرام افشاری بازیگر پایتخت در اینستاگرام + عکستست کرونای اسرا بالامیر هم مثبت شد؟!تست کرونای اسرا بالامیر هم مثبت شد؟!سانسور رقص ارسطو و دیالوگ نماینده در سریال پایتخت!سانسور رقص ارسطو و دیالوگ نماینده در سریال پایتخت!تقسیم کار در در خانه فاحریه و بوراک اوزچیوت در روزهای قرنطینه!تقسیم کار در در خانه فاحریه و بوراک اوزچیوت در روزهای قرنطینه!ارکان پتکایا: دعوای من با نورگل تموم شده!ارکان پتکایا: دعوای من با نورگل تموم شده!اولین صحبت های کیوانچ تاتلیتو بعد از بستری شدن در بیمارستاناولین صحبت های کیوانچ تاتلیتو بعد از بستری شدن در بیمارستانزمان پخش نون. خ۲ اعلام شد/ کاهش قسمت‌های سریالزمان پخش نون. خ۲ اعلام شد/ کاهش قسمت‌های سریالپست عجیب گیدیز در سریال دختر سفیر!/آیا سریال تمام میشود؟پست عجیب گیدیز در سریال دختر سفیر!/آیا سریال تمام میشود؟آیا قسمت 74 سیب ممنوعه، قسمت آخر این فصل بود؟آیا قسمت 74 سیب ممنوعه، قسمت آخر این فصل بود؟مرگ مادربزرگ پینار دنیز بر اثر ابتلا به ویروس کرونامرگ مادربزرگ پینار دنیز بر اثر ابتلا به ویروس کروناچالش جدید رجز خوانی برای ویروس کرونا/رقص انگشتی فاحریه اوجن!چالش جدید رجز خوانی برای ویروس کرونا/رقص انگشتی فاحریه اوجن!سریال پایتخت ۶ نیمه تمام ماندسریال پایتخت ۶ نیمه تمام ماندلذت بردن از قرنطینه به سبک نورگل یشیلچای!لذت بردن از قرنطینه به سبک نورگل یشیلچای!۵ خانم‌ بازیگر ایرانی که از همسرشان بزرگترند!۵ خانم‌ بازیگر ایرانی که از همسرشان بزرگترند!چرا دورهمی مهران مدیری و حاجیلی پخش نشد؟چرا دورهمی مهران مدیری و حاجیلی پخش نشد؟واکنش تند الچین سانگو و نورگل یشیلچای به آهنگ کرونا ویروس از ارکان پتکایا!واکنش تند الچین سانگو و نورگل یشیلچای به آهنگ کرونا ویروس از ارکان پتکایا!هانده دوغان دمیر: جراحی زیبایی نداشتم ولی کسی باور نمیکنه!هانده دوغان دمیر: جراحی زیبایی نداشتم ولی کسی باور نمیکنه!جان یامان به 50 خانواده فقیر بسته غذایی اهدا کردجان یامان به 50 خانواده فقیر بسته غذایی اهدا کرددمت اوزدمیر در قرنطینه: فقط کافیه عبرت بگیریم!دمت اوزدمیر در قرنطینه: فقط کافیه عبرت بگیریم!عصبانیت طوبا بیوکستان از دنبال کننده اش: واسه هیچکس از آسمون پول نمیباره!عصبانیت طوبا بیوکستان از دنبال کننده اش: واسه هیچکس از آسمون پول نمیباره!مهناز افشار از گات تلنت خداحافظی کرد!مهناز افشار از گات تلنت خداحافظی کرد!
آشتی اوزهان کوچ و یامور تانری سوسین در روزهای بحران کروناآشتی اوزهان کوچ و یامور تانری سوسین در روزهای بحران کرونااولین واکنش آلینا تیلکی در مورد قانون ممنوعیت خروج از خانه!اولین واکنش آلینا تیلکی در مورد قانون ممنوعیت خروج از خانه!خواننده‌های معروفی که در سال ۹۸ کم‌فروغ شدند/ از علی لهراسبی تا حمید هیرادخواننده‌های معروفی که در سال ۹۸ کم‌فروغ شدند/ از علی لهراسبی تا حمید هیراد10 کیلو افزایش وزن خواننده ایرم دریجی برای 23 روز قرنطینه!10 کیلو افزایش وزن خواننده ایرم دریجی برای 23 روز قرنطینه!سانسور عجیب یک زن هنرمند در صدا و سیما! + عکسسانسور عجیب یک زن هنرمند در صدا و سیما! + عکسآیا پخش اذان مهدی یراحی در مسجد اسپانیا صحت دارد؟آیا پخش اذان مهدی یراحی در مسجد اسپانیا صحت دارد؟به دنیا آمدن دختر مسعود اوزیل و امینه گلشه در روزهایی کرونایی!به دنیا آمدن دختر مسعود اوزیل و امینه گلشه در روزهایی کرونایی!انتقاد تند شهیار قنبری از بنیامین بهادری به دلیل اجرای ترانه بوی عیدی!انتقاد تند شهیار قنبری از بنیامین بهادری به دلیل اجرای ترانه بوی عیدی!چالش #کرایه_از_من مشاهیر زیادی را با خود همراه کردچالش #کرایه_از_من مشاهیر زیادی را با خود همراه کردسردار اورتاج از سچیل گور هم جدا شد!سردار اورتاج از سچیل گور هم جدا شد!خواننده بانو زورلو به دلیل ویروس کرونا از دوست پسر ایتالیایی اش جدا شد!خواننده بانو زورلو به دلیل ویروس کرونا از دوست پسر ایتالیایی اش جدا شد!دستمزد نجومی آرایشگر خانگی خواننده حادیثه در این قرنطینگی!دستمزد نجومی آرایشگر خانگی خواننده حادیثه در این قرنطینگی!سردار اورتاج که مدتیست با بیماری MS مبارزه میکند، تست کرونا داد!سردار اورتاج که مدتیست با بیماری MS مبارزه میکند، تست کرونا داد!مجری زن شبکه فاکس نیوز تماشاگر سریال پایتخت شد! + عکسمجری زن شبکه فاکس نیوز تماشاگر سریال پایتخت شد! + عکسعکس های قرنطینگی، رابطه حادیثه و کان ییلدیریم را لو داد!عکس های قرنطینگی، رابطه حادیثه و کان ییلدیریم را لو داد!استاد شجریان به خانه بازگشتاستاد شجریان به خانه بازگشتروز سخت حادیثه: از اینکه نمیتونم کنارت باشم داغونمروز سخت حادیثه: از اینکه نمیتونم کنارت باشم داغونمسیمگه ساغین: خیلی پشیمونم و دیگه تکرار نمیکنم!سیمگه ساغین: خیلی پشیمونم و دیگه تکرار نمیکنم!محسن چاوشی به یاری جوان اعدامی شتافت + عکسمحسن چاوشی به یاری جوان اعدامی شتافت + عکسافشین زی نوری، بازیگر و دوبلور معروف خواننده شد!افشین زی نوری، بازیگر و دوبلور معروف خواننده شد!دفاع عجیب محمد علیزاده از حمید هیراد/ چرا تیتراژ چاوشی تکرار شد؟دفاع عجیب محمد علیزاده از حمید هیراد/ چرا تیتراژ چاوشی تکرار شد؟جواد خیابانی چه گفت که همه برآشفته شدند؟جواد خیابانی چه گفت که همه برآشفته شدند؟بیماری حمید هیراد از زبان خودش/ درد سه ساله آقای خوانندهبیماری حمید هیراد از زبان خودش/ درد سه ساله آقای خوانندهحضور پیمان معادی در قسمت نخست فصل سوم سریال وست ورلدحضور پیمان معادی در قسمت نخست فصل سوم سریال وست ورلداعلام جزئیات بیماری حمید هیراد/ چرا خواننده پاپ سکوت کرد؟اعلام جزئیات بیماری حمید هیراد/ چرا خواننده پاپ سکوت کرد؟
مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزجنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!جنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!خشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردسیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!سیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!او حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مرداو حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مردپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندهادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹هادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹میشائیل شوماخر بعد از درمان از طریق سلول های بنیادی هوشیاری خود را به دست آوردمیشائیل شوماخر بعد از درمان از طریق سلول های بنیادی هوشیاری خود را به دست آورد۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارند۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارنداز کپا تا نیمار؛ گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در هر پست را بشناسیداز کپا تا نیمار؛ گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در هر پست را بشناسیدگلنوش خسروی؛ نیمارِ فوتبال زنان ایران!گلنوش خسروی؛ نیمارِ فوتبال زنان ایران!سردار آزمون: اگر خانواده عروس جواب بله بدهند ازدواج می‌کنم!سردار آزمون: اگر خانواده عروس جواب بله بدهند ازدواج می‌کنم!ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟