Friday, 29 May 2020|جمعه، 9 خرداد، 1399|اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم|افراد آنلاین: 29 نفر

مروری بر گذشته

از اعتراف کندال جنر به بیماری اختلال اضطراب تا جریمه سنگین بابت کلاهبرداری!
از اعتراف کندال جنر به بیماری اختلال اضطراب تا جریمه سنگین بابت کلاهبرداری!
طرز تهیه قارچ پلو
طرز تهیه قارچ پلو
ریحانا، خواننده ای که پولش از پارو بالا می‌رود!
ریحانا، خواننده ای که پولش از پارو بالا می‌رود!
لیگ برتر زیر سایه شوم کرونا آغاز می‌شود؟
لیگ برتر زیر سایه شوم کرونا آغاز می‌شود؟
جسد گریگوری تایری بویس بازیگر فیلم گرگ و میش و نامزدش در آپارتمانشان پیدا شد!
جسد گریگوری تایری بویس بازیگر فیلم گرگ و میش و نامزدش در آپارتمانشان پیدا شد!
اعتراض شدید همسر فرهاد به بنیامین بهادری
اعتراض شدید همسر فرهاد به بنیامین بهادری
بریتنی اسپیرز به دنیای موسیقی بازمی‌گردد
بریتنی اسپیرز به دنیای موسیقی بازمی‌گردد
پیشخوان روزنامه ها – 3 خرداد 1399
پیشخوان روزنامه ها – 3 خرداد 1399
قیمت جدید خودروهای سایپا و زامیاد در خرداد ۹۹
قیمت جدید خودروهای سایپا و زامیاد در خرداد ۹۹
فال روزانه – 6 خرداد 1399
فال روزانه – 6 خرداد 1399
آخرین آمار ابتلا به کرونا در ایران [به‌روزرسانی 51 تا 100]
آخرین آمار ابتلا به کرونا در ایران [به‌روزرسانی 51 تا 100]
تجمع کارمندان صدا و سیما در اعتراض به حقوق دریافتی شان + تصاویر
تجمع کارمندان صدا و سیما در اعتراض به حقوق دریافتی شان + تصاویر
آخرین آمار ابتلا به کرونا در ایران [به‌روزرسانی]
آخرین آمار ابتلا به کرونا در ایران [به‌روزرسانی]
صدیقه کیانفر بازیگر تلویزیون درگذشت + علت مرگ
صدیقه کیانفر بازیگر تلویزیون درگذشت + علت مرگ
لو رفتن ماجرای اعتیاد علی لهراسبی در دورهمی!
لو رفتن ماجرای اعتیاد علی لهراسبی در دورهمی!
جکی چان در کنار مردم هندوستان
جکی چان در کنار مردم هندوستان
فال روزانه – 7 خرداد 1399
فال روزانه – 7 خرداد 1399
شباهت ساقی حاجی پور، بازیگر جوان ایرانی به آدری هپبورن + تصاویر
شباهت ساقی حاجی پور، بازیگر جوان ایرانی به آدری هپبورن + تصاویر
تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (290)
تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (290)
پیشخوان روزنامه های ورزشی – 8 خرداد 1399
پیشخوان روزنامه های ورزشی – 8 خرداد 1399

آخرین آمار ابتلا به کرونا در ایران [به‌روزرسانی 51 تا 100]

تاریخ انتشار: جمعه، 2 خرداد، 1399 اخبار ، اخبار حوادث
+ A -

طبق گزارش‌های رسمی، ویروس کرونا از ابتدای اسفند در کشور شیوع پیدا کرده و توانسته است در مدت کوتاهی خود را به تمامی استان‌های کشور برساند. شیوع ویروس کرونا در ایران همچنان با سرعت چشمگیری در حال افزایش است و مسئولان مربوطه از مردم می‌خواهند تا با ماندن در خانه‌های خود زنجیره شیوع این ویروس را قطع کنند. در ادامه جدیدترین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور را مشاهده می‌کنید.

جدیدترین آمار ابتلا به کرونا در ایران [به‌روزرسانی 1 تا 50]

به‌روزرسانی 51:

افزایش آمار کرونا در ایران به 53183 نفر

دکتر جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از ظهر دیروز تا امروز 15 فروردین 99 و طبق معیارهای قطعی تشخیصی، 2715 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شدند و مجموع بیماران شناسایی شده به کرونا در ایران به 53183 نفر افزایش پیدا کرد. وی افزود متاسفانه طی 24 ساعت اخیر، 134 نفر از بیماران مبتلا به کروناویروس فوت کردند و مجموع فوت‌شدگان این بیماری به 3294 نفر افزایش پیدا کرد.

به‌روزرسانی 52:

افزایش آمار کرونا در ایران به 55743 نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از ظهر دیروز تا امروز 16 فروردین1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 2560 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند و مجموع بیماران شناسایی شده بر اثر این بیماری به 55743 مورد رسید. وی افزود متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 158 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به 3452 نفر رسید.

به‌روزرسانی 53:

افزایش آمار کرونا در ایران به 58226 نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز 17 فروردین 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی 2483 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شد و با احتساب موارد جدید، مجموع بیماران کووید19 در کشور به 58226 نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 151 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به 3603 نفر رسید.

به‌روزرسانی 54:

افزایش آمار کرونا در ایران به 60500 نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۲۲۷۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و با احتساب موارد جدید، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶۰۵۰۰ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۳۶ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به 3739 نفر رسید.

به‌روزرسانی 55:

افزایش آمار کرونا در ایران به 62589 نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز ۱۹ فروردین ۹۹ طبق معیارهای قطعی تشخیصی ۲۰۸۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شدند که مجموع بیماران در کشور به ۶۲۵۸۹ نفر افزایش یافت. وی افزود متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۳۳ بیمار فوت کردند و آمار فوت‌شدگان به ۳۸۷۲ نفر رسید.

به‌روزرسانی 56:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۶۴۵۸۶ نفر

دکتر جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز ۱۹۹۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کرونا در کشور به ۶۴۵۸۶ نفر افزایش پیدا کرد. وی افزود متاسفانه طی ۲۴ ساعت اخیر، ۱۲۱ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند و مجموع فوت‌شدگان به ۳۹۹۳ نفر افزایش یافت.

به‌روزرسانی 57:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۶۶۲۲۰ نفر

طبق اعلام سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۲۱ فروردین ۹۹  و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۶۳۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و مجموع این بیماران به ۶۶۲۲۰ نفر افزایش یافت. وی افزود متاسفانه در طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۷ بیمار فوت کردند و مجموع فوت‌شدگان به ۴۱۱۰ افزایش پیدا کرد.

به‌روزرسانی 58:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۶۸۱۹۲ نفر

سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز ۲۲ فروردین و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۹۷۲ بیمار جدید مبتلا به کروناویروس در کشور شناسایی شدند و تعداد کل بیماران به ۶۸۱۹۲ نفر افزایش پیدا کرد وی افزود متاسفانه طی ۲۴ ساعت اخیر، ۱۲۲ بیمار فوت کردند و و مجموع درگذشتگان به ۴۲۳۲ نفر رسید.

به‌روزرسانی 59:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۷۰۰۲۹ نفر

دکتر جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز ۲۳ فروردین و طبق معیارهای قطعی تشخیصی ۱۸۳۷ بیمار جدید به ویروس کرونا مبتلا شدند که مجموع بیماران به ۷۰۰۲۹ نفر رسید. وی افزود متاسفانه طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۲۵ بیمار فوت کردند و مجموع فوت‌شدگان به ۴۳۵۷ نفر رسید.

به‌روزرسانی 60:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۷۱۶۸۶ نفر

طبق اعلام سخنگوی وزارت بهداشت  از دیروز تا امروز ۲۴ فروردین ۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۶۵۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شدند که مجموع بیماران به ۷۱۶۸۶ نفر رسید. وی افزود متاسفانه طی ۲۴ ساعت اخیر، ۱۱۷ نفر نیز فوت کردند که آمار فوت‌شدگان به ۴۴۷۴ نفر افزایش یافت.

به‌روزرسانی 61:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۷۳۳۰۳ نفر

سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز ۲۵ فروردین ۹۹ و طبق معیارهای قطعی تشخیصی ۱۶۱۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شدند و مجموع این بیماران به ۷۳۳۰۳ نفر افزایش پیدا کرد. طی ۲۴ ساعت اخیر نیز متاسفانه ۱۱۱ نفر جان خود را از دست دادند و تعداد فوت‌شدگان به ۴۵۸۵ نفر رسید.

به‌روزرسانی 62:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۷۴۸۷۷ نفر

سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز ۲۶ فروردین ۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۵۷۴ بیمار جدید مبتلا به کروناویروس در کشور شناسایی شدند و مجموع بیماران به ۷۴۸۷۷ نفر رسید. وی افزود متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۸ بیمار نیز فوت کردند و آمار فوت‌شدگان به ۴۶۸۳ نفر افزایش یافت. سخنگوی وزارت بهداشت تاکید کرد خوشبختانه تا به امروز ۴۸۱۲۹ نفر از مبتلایان نیز بهبود پیدا کرده و از بیمارستان ترخیص شدند.

به‌روزرسانی 63:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۷۶۳۸۹ نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز ۲۷ فروردین ۹۹ و طبق معیارهای قطعی تشخیصی ۱۵۱۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران به ۷۶۳۸۹ نفر افزایش پیدا کرد. وی افزود متاسفانه طی ۲۴ ساعت اخیر، ۹۴ بیمار کرونا فوت کردند و آمار فوت‌شدگان به ۴۷۷۷ نفر رسید. جهانپور تاکید کرد خوشبختانه ۴۹۹۳۳ نفر از بیماران نیز بهبود یافتند.

به‌روزرسانی 64:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۷۷۹۹۵ نفر

طبق اعلام سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۲۸ فروردین ۹۹  و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۶۰۶ بیمار جدید مبتلا به کروناویروس در کشور شناسایی شدند و مجموع مبتلایان به ۷۷۹۹۵ نفر افزایش پیدا کرد. وی افزود متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۲ بیمار جان خود را از دست دادند و تعداد کل فوت‌شدگان به ۴۸۶۹ نفر رسید. دکتر جهانپور خاطرنشان کرد خوشبختانه ۵۲۲۲۹ نفر از بیماران نیز تاکنون بهبود پیدا کردند.

به‌روزرسانی 65:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۷۹۴۹۴ نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز ۲۹ فروردین ۹۹ و طبق معیارهای قطعی تشخیصی ۱۴۹۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شدند و مجموع مبتلایان به ۷۹۴۹۴ نفر افزایش یافت. وی افزود متاسفانه طی ۲۴ ساعت اخیر، ۸۹ بیمار فوت کردند و تعداد فوت‌شدگان به ۴۹۵۸ نفر رسید. طبق اعلام جهانپور تاکنون ۵۴۰۶۴ نفر از بیماران بهبود یافتند.

به‌روزرسانی 66:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۸۰۸۶۸ نفر

طبق اعلام دکتر جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت از ظهر دیروز تا امروز ۳۰ فروردین ۹۹، ۱۳۷۴ مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شدند که تعداد کل مبتلایان به ۸۰۸۶۸ نفر رسید. متاسفانه با فوت ۷۳ نفر، تعداد جانباختگان نیز به ۵۰۳۱ نفر رسید.

به‌روزرسانی 67:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۸۲۲۱۱ نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز ۳۱ فروردین ۹۹ و طبق معیارهای قطعی تشخیصی ۱۳۴۳ بیمار جدید مبتلا به کروناویروس در کشور شناسایی شدند و مجموع این بیماران به ۸۲۲۱۱ نفر افزایش یافت. وی افزود متاسفانه با فوت ۸۷ بیمار طی ۲۴ ساعت اخیر، تعداد فوت‌شدگان به ۵۱۱۸ نفر افزایش یافت. وی تاکید کرد تا به امروز ۵۷۰۲۳ نفر از بیماران نیز بهبود یافتند.

به‌روزرسانی 68:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۸۳۵۰۵ نفر

طبق اعلام سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۱ اردیبهشت ۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۲۹۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شدند و مجموع مبتلایان به ۸۳۵۰۵ نفر رسید. وی افزود متاسفانه طی ۲۴ ساعت اخیر ۹۱ بیمار فوت کردند و تعداد فوت‌شدگان به ۵۲۰۹ نفر افزایش پیدا کرد.

به‌روزرسانی 69:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۸۴۸۰۲ نفر

طبق اعلام سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۲۹۷ بیمار جدید مبتلا به کووید در کشور شناسایی شد که مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۸۴۸۰۲ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸۸ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و تا امروز ۵۲۹۷ نفر از بیماران، جان باخته و دیگر در بین ما نیستند. وی تاکید کرد تا امروز ۶۰۹۶۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند.

به‌روزرسانی 70:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۸۵۹۹۶ نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از از دیروز تا امروز ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۱۹۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شدند که مجموع مبتلایان به ۸۵۹۹۶ نفر رسید. وی افزود طی ۲۴ ساعت اخیر متاسفانه ۹۴ بیمار فوت کردند و تعداد فوت‌شدگان به ۵۳۹۱ نفر افزایش یافت. طبق اعلام جهانپور خوشبختانه ۶۳۱۱۳ نفر از بیماران نیز بهبود یافتند.

به‌روزرسانی 71:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۸۷۰۲۶ نفر

طبق اعلام سخنگوی وزارت بهداشت  از دیروز تا امروز ۴ اردیبهشت ۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۰۳۰ بیمار جدید مبتلا به کروناویروس در کشور شناسایی شدند که مجموع مبتلایان به ۸۷۰۲۶ نفرافزایش یافت. متاسفانه با فوت ۹۰ بیمار طی ۲۴ ساعت اخیر، تعداد فوت‌شدگان به ۵۴۸۱ نفر رسید. وی افزود خوشبختانه تا به امروز ۶۴۸۴۳ نفر از بیماران نیز بهبود یافتند.

به‌روزرسانی 72:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۸۸۱۹۴ نفر

دکتر جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۱۶۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد که مجموع بیماران مبتلا به کرونا در کشور به ۸۸۱۹۴ نفر افزایش پیدا کرد. وی افزود متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۳ بیمار جان خود را از دست دادن و درگذشتگان این بیماری به ۵۵۷۴ نفر رسید.

به‌روزرسانی 73:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۸۹۳۲۸ نفر

طبق اعلام جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۱۳۴ بیمار جدید مبتلا به کروناویروس در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران به ۸۹۳۲۸ نفر رسید. وی افزود متاسفانه طی ۲۴ ساعت اخیر ۷۶ بیمار فوت کردند و تعداد فوت‌شدگان به ۵۶۵۰ نفر افزایش یافت.

به‌روزرسانی 74:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۹۰۴۸۱ نفر

طبق اعلام جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۱۵۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۹۰۴۸۱ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۰ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۷۱۰ نفر رسید.

به‌روزرسانی 75:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۹۱۴۷۲ نفر

طبق اعلام جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی ۹۹۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۹۱۴۷۲ نفر رسید. وی افزود امروز پس از ۳۶ روز، تعداد موارد جدید یا ابتلای روزانه به کووید۱۹ در کشور، به کمتر از ۱۰۰۰ مورد رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۹۶ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۸۰۶ نفر رسید.

به‌روزرسانی 76:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۹۲۵۸۴ نفر

طبق اعلام جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۱۱۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۹۲۵۸۴ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۸۷۷ نفر رسید.

به‌روزرسانی 77:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۹۳۶۵۷ نفر

سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز ۱۰ اردیبهشت ۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۰۷۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۹۳۶۵۷ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸۰ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۹۵۷ نفر رسید.

به‌روزرسانی 78:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۹۴۶۴۰ نفر

طبق اعلام دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۹۸۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۹۴۶۴۰ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۰۲۸ نفر رسید.

به‌روزرسانی 79:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۹۵۶۴۶ نفر

طبق اعلام دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۰۰۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۹۵۶۴۶ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۰۹۱ نفر رسید.

به‌روزرسانی 80:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۹۶۴۴۸ نفر

طبق اعلام دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۸۰۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۹۶۴۴۸ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۵ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۱۵۶ نفر رسید.

به‌روزرسانی 81:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۹۷۴۲۴ نفر

طبق اعلام دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۹۷۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۹۷۴۲۴ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۷ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۲۰۳ نفر رسید.

به‌روزرسانی 82:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۹۸۶۴۷ نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز ۱۵ اردیبهشت ۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۲۲۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران در کشور به ۹۸۶۴۷ نفر افزایش یافت. وی افزود  متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۲۷۷ نفر رسید.

به‌روزرسانی 83:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۹۹۹۷۰ نفر

سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۳۲۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۹۹۹۷۰ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۳۴۰ نفر رسید.

به‌روزرسانی 84:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۱۰۱۶۵۰ نفر

جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز ۱۷ اردیبهشت ۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۶۸۰ بیمار جدید مبتلا به کروناویروس در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۰۱۶۵۰ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۸ بیمار مبتلا به بیماری کووید ۱۹ فوت کردند و مجموع فوت‌شدگان این بیماری به ۶۴۱۸ نفر افزایش یافت.

به‌روزرسانی 85:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۱۰۳۱۳۵ نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۴۸۵ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۰۳۱۳۵ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۸ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۴۸۶ نفر رسید.

به‌روزرسانی 86:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۱۰۴۶۹۱ نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۵۵۶ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید-۱۹ در کشور به ۱۰۴۶۹۱ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۵ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۵۴۱ نفر رسید.

به‌روزرسانی 87:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۱۰۶۲۲۰ نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از دیروز تا امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی ۱۵۲۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۰۶۲۲۰ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۸ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۵۸۹ نفر رسید.

به‌روزرسانی 88:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۱۰۷۶۰۳ نفر

طبق اعلام دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۲۱ اردیبهشت ۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۳۸۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کرونا در کشور به ۱۰۷۶۰۳ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع فوت‌شدگان این بیماری به ۶۶۴۰ نفر رسید.

به‌روزرسانی 89:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۱۰۹۲۸۶ نفر

طبق اعلام دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۶۸۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۰۹۲۸۶ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۵ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۶۸۵ نفر رسید.

به‌روزرسانی 90:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۱۱۰۷۶۷ نفر

طبق اعلام دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۴۸۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۱۰۷۶۷ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۸ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۷۳۳ نفر رسید.

به‌روزرسانی 91:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۱۱۲۷۲۵ نفر

طبق اعلام دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۹۵۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۱۲۷۲۵ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۰ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۷۸۳ نفر رسید.

به‌روزرسانی 92:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۱۱۴۵۳۳ نفر

طبق اعلام دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی یک هزار و ۸۰۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۱۴ هزار و ۵۳۳ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶ هزار و ۸۵۴ نفر رسید.

به‌روزرسانی 93:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۱۱۶۶۳۵ نفر

طبق اعلام دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی دو هزار و ۱۰۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۱۶ هزار و ۶۳۵ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۸ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶ هزار و ۹۰۲ نفر رسید.

به‌روزرسانی 94:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۱۱۸۳۹۲ نفر

طبق اعلام دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی یک هزار و ۷۵۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۱۸ هزار و ۳۹۲ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۵ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶ هزار و ۹۳۷ نفر رسید.

به‌روزرسانی 95:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۱۲۰۱۹۸ نفر

طبق اعلام دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی یک هزار و ۸۰۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۲۰ هزار و ۱۹۸ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶ هزار و ۹۸۸ نفر رسید.

به‌روزرسانی 96:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۱۲۲۴۹۲ نفر

طبق اعلام دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی دو هزار و ۲۹۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۲۲ هزار و ۴۹۲ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۷ هزار و ۵۷ نفر رسید.

به‌روزرسانی 97:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۱۲۴۶۰۳ نفر

طبق اعلام دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی دو هزار و ۱۱۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۲۴ هزار و ۶۰۳ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۲ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۷ هزار و ۱۱۹ نفر رسید.

به‌روزرسانی 98:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۱۲۶۹۴۹ نفر

طبق اعلام دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی دو هزار و ۳۴۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۲۶ هزار و ۹۴۹ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۷ هزار و ۱۸۳ نفر رسید.

به‌روزرسانی 99:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۱۲۹۳۴۱ نفر

طبق اعلام دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۱ خرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی دو هزار و ۳۹۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۲۹ هزار و ۳۴۱ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۶ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۷ هزار و ۲۴۹ نفر رسید.

به‌روزرسانی 100:

افزایش آمار کرونا در ایران به ۱۳۱۶۵۲ نفر

طبق اعلام دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۲ خرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی دو هزار و ۳۱۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۳۱ هزار و ۶۵۲ نفر رسید. وی افزود متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۷ هزار و ۳۰۰ نفر رسید.

این مطلب بر اساس گزارش‌های رسمی همواره به‌روزرسانی خواهد شد...

ادامه آخرین آمار ابتلا به کرونا در ایران

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

معرفی سریال عاشقانه تو در بزن با بازی هانده آرچل و کرم بورسینمعرفی سریال عاشقانه تو در بزن با بازی هانده آرچل و کرم بورسینتاریخ آغاز فصل دوم سریال هم گناه اعلام شدتاریخ آغاز فصل دوم سریال هم گناه اعلام شدیادداشت تند تهیه کننده مهمانخانه ماه نو علیه مهناز افشار!یادداشت تند تهیه کننده مهمانخانه ماه نو علیه مهناز افشار!بهاره رهنما و یک برنامه خوشمزه با زنان ایرانیبهاره رهنما و یک برنامه خوشمزه با زنان ایرانیداستان «شهرزاد»؛ چگونه همه اشتباه فکر می‌کردند؟داستان «شهرزاد»؛ چگونه همه اشتباه فکر می‌کردند؟محمدعلی کشاورز به آی‌سی‌یو منتقل شدمحمدعلی کشاورز به آی‌سی‌یو منتقل شدسعید آقاخانی از شوخی های سریال نون.خ می گویدسعید آقاخانی از شوخی های سریال نون.خ می گویدمادر شدن سینم کوبال را پیش مادر شوهرش عزیزتر کرده!مادر شدن سینم کوبال را پیش مادر شوهرش عزیزتر کرده!صدیقه کیانفر بازیگر تلویزیون درگذشت + علت مرگصدیقه کیانفر بازیگر تلویزیون درگذشت + علت مرگجکی چان در کنار مردم هندوستانجکی چان در کنار مردم هندوستانآخرین خبر از وضعیت جسمی محمدعلی کشاورزآخرین خبر از وضعیت جسمی محمدعلی کشاورزخبر وزیر ارشاد از بازگشایی سینما، کنسرت و تئاترخبر وزیر ارشاد از بازگشایی سینما، کنسرت و تئاترمحمدعلی کشاورز در بستر بیماریمحمدعلی کشاورز در بستر بیماریبچه مهندس خواننده شد/ اولین تک آهنگ روزبه حصاریبچه مهندس خواننده شد/ اولین تک آهنگ روزبه حصاریتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (290)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (290)عذرخواهی مهناز افشار برای بازی در فیلم مهمانخانه ماه نوعذرخواهی مهناز افشار برای بازی در فیلم مهمانخانه ماه نوساخت دنباله سریال دنیای شیرین دریاساخت دنباله سریال دنیای شیرین دریاماجرای اهدای عضو شیلا خداداد و عسل بدیعی + عکسماجرای اهدای عضو شیلا خداداد و عسل بدیعی + عکسانتقاد هانده آتایزی از بازیگری کنان ایمیرزالی اوغلو!انتقاد هانده آتایزی از بازیگری کنان ایمیرزالی اوغلو!فیلم مهمانخانه ماه نو از امروز اکران آنلاین خواهد شدفیلم مهمانخانه ماه نو از امروز اکران آنلاین خواهد شدجسد گریگوری تایری بویس بازیگر فیلم گرگ و میش و نامزدش در آپارتمانشان پیدا شد!جسد گریگوری تایری بویس بازیگر فیلم گرگ و میش و نامزدش در آپارتمانشان پیدا شد!به تعویق افتادن مراسم اسکار 2021 به دلیل شیوع کرونا!به تعویق افتادن مراسم اسکار 2021 به دلیل شیوع کرونا!تجمع کارمندان صدا و سیما در اعتراض به حقوق دریافتی شان + تصاویرتجمع کارمندان صدا و سیما در اعتراض به حقوق دریافتی شان + تصاویراز سریال جدید سیامک انصاری و جواد رضویان چه خبر؟از سریال جدید سیامک انصاری و جواد رضویان چه خبر؟نظر مروه بولگور در مورد ویژگیهای جالب توجه در مرداننظر مروه بولگور در مورد ویژگیهای جالب توجه در مردان
لو رفتن ماجرای اعتیاد علی لهراسبی در دورهمی!لو رفتن ماجرای اعتیاد علی لهراسبی در دورهمی!امیر تتلو از دنیای موسیقی خداحافظی کردامیر تتلو از دنیای موسیقی خداحافظی کردسامان جلیلی از موسیقی خداحافظی کردسامان جلیلی از موسیقی خداحافظی کردمعرفی تاثیرگذارترین سلبریتی در شبکه‌های اجتماعیمعرفی تاثیرگذارترین سلبریتی در شبکه‌های اجتماعیاولین قدم جدی کان یلدیریم و حادیثه برای ازدواج!اولین قدم جدی کان یلدیریم و حادیثه برای ازدواج!بریتنی اسپیرز به دنیای موسیقی بازمی‌گرددبریتنی اسپیرز به دنیای موسیقی بازمی‌گرددنسیم مقصودلو خواهر امیر تتلو به جرم خوانندگی بازداشت شدنسیم مقصودلو خواهر امیر تتلو به جرم خوانندگی بازداشت شداز اعتراف کندال جنر به بیماری اختلال اضطراب تا جریمه سنگین بابت کلاهبرداری!از اعتراف کندال جنر به بیماری اختلال اضطراب تا جریمه سنگین بابت کلاهبرداری!ریحانا، خواننده ای که پولش از پارو بالا می‌رود!ریحانا، خواننده ای که پولش از پارو بالا می‌رود!اعتراض شدید همسر فرهاد به بنیامین بهادریاعتراض شدید همسر فرهاد به بنیامین بهادریدیلان پولت، عکاس مشهور ترک اعتراف کرد پدرم مادرم را کشت!دیلان پولت، عکاس مشهور ترک اعتراف کرد پدرم مادرم را کشت!درخواست مبلغ 40 هزار دلار توسط پروفسور سمیعی از خانواده بهنام صفوی!درخواست مبلغ 40 هزار دلار توسط پروفسور سمیعی از خانواده بهنام صفوی!کنایه تند کاوه آفاق به محسن چاوشیکنایه تند کاوه آفاق به محسن چاوشیانتشار آلبوم سالار عقیلی پس از ۱۹ سالانتشار آلبوم سالار عقیلی پس از ۱۹ سالاطلاعات شخصی مدونا و لیدی گاگا لو رفتاطلاعات شخصی مدونا و لیدی گاگا لو رفتحمله تند و تیز مانی رهنما به محسن چاوشی!حمله تند و تیز مانی رهنما به محسن چاوشی!واکنش کیهان به درگیری چاوشی و ابی/ همسر خواننده فراری عصبانی شد!واکنش کیهان به درگیری چاوشی و ابی/ همسر خواننده فراری عصبانی شد!جدال لفظی محسن چاوشی با همسر ابی + عکسجدال لفظی محسن چاوشی با همسر ابی + عکسمدونا خواننده معروف: بدن من ضد ویروس است!مدونا خواننده معروف: بدن من ضد ویروس است!نیک بلیکسکی، خواننده رپ شبانه به قتل رسیدنیک بلیکسکی، خواننده رپ شبانه به قتل رسیدسرنوشت شکایت شجریان از تلویزیون چه شد؟سرنوشت شکایت شجریان از تلویزیون چه شد؟پویان مختاری؛ گرداننده سایت شرط بندی حضرات بت دستگیر شدپویان مختاری؛ گرداننده سایت شرط بندی حضرات بت دستگیر شدماجرای تلاوت قرآن و پیام فارسی جنیفر گراوت خواننده زن آمریکاییماجرای تلاوت قرآن و پیام فارسی جنیفر گراوت خواننده زن آمریکاییتغییر چهره باورنکردنی اَدل پس از کاهش وزن 45 کیلوگرمی! + تصاویرتغییر چهره باورنکردنی اَدل پس از کاهش وزن 45 کیلوگرمی! + تصاویرچرا فیلم تخصصی از زندگی شجریان ساخته نشد؟چرا فیلم تخصصی از زندگی شجریان ساخته نشد؟
علیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدعلیرضا جاپلقی پارکورکار اینستاگرامی دستگیر شدشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسشوخی علی کریمی با عشق جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی + عکسهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزهدیه روز مادر به سبک کریستیانو رونالدو: یک دستگاه مرسدس بنزافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسافشای رابطه جنجالی رونالدو و کیم کارداشیان + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسقرنطینه فوق لاکچری کریستیانو رونالدو + عکسمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمزدک میرزایی دلیل مهاجرتش از ایران را اعلام کردمسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!مسعود اوزیل، از هیجان به دنیا آمدن دخترش تا هدیه فوق العاده گران قیمت به همسرش!واکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش طارمی به استندآپ مهران مدیری درباره رابطه‌اش با سحر قریشیواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسواکنش مهدی طارمی به انتشار تصاویر خصوصی و رفتار برنامه‌های تلویزیونی + عکسکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزجنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!جنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!خشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردسیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!سیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!او حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مرداو حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مردپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندهادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹هادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹